Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Mirator“

<Zlobr> zdarec
<Tomy> nazdar
<Zlobr> Hej dneska se mi o tobě zdálo normálně :)
<Tomy> to jo jakto?
<Zlobr> nevím ale vím, že jsi mi zachránil život :) děkuji ti
<Tomy> a jak?
<Zlobr> no šel sem si tak australskou buší a najednou mě kousl chrestýš přímo do ocasu
<Zlobr> a ty jsi mě zachránil tak, že si mi ten jed vycucal :))
<Tomy> no tak to vylyž prdel :D

Komentář: Mno sen, je prostě sen

<on> kam to chceš?
<ona> normálně do kundičky
<on> myslím, kam chceš abych ti poslal tu fotku

Komentář: dvojsmyslné děvy

<prl> hmmm, uz jsem konecne pochopil ty zencke, ted jsem jedl klobasu a vystriklo mi to az do krku, kdyz jsem do ni kousl, fuj.

Komentář: neni nad vlastni zkusenost...

<a> Mám tu jednoho zákazníka a ten mám adresu Psychiatrická léčebna, oddělení 12A
<a> a není to doktor

Komentář: Telefonica O2

<a> to ze si strkam vidensky parky do prdele neznamena, ze jsem teplej

Komentář: Každej máme svý párky rád jinak...

<a> prodam huleni
<b> beres stravenky? :P

Komentář: :)

<Dreik> <Dreik> hé?
<Dreik> <Dreik> kdo sesh?:)
<Dreik> <pešule> Tvoje drahá maminka
<Dreik> <Dreik> hovno
<Dreik> <Dreik> leda nějakej blbec, fast nebo ignor
<Dreik> <pešule> Proč mi nevěříš
<Dreik> <Dreik> protože seš fakt lehko poznat michalo
<Dreik> <Dreik> omg, ještě jednou mi budeš psát nějaký srance
<Dreik> <Dreik> tak ti zablokuju porty na icq
<Dreik> <pešule> Hele vážně sem to já co děláš
<Dreik> <Dreik> vyjeb
<Dreik> <Dreik> tak mě zavolej
<Dreik> <Dreik> hmmmmmmmm?
<Dreik> <Dreik> no?
<Dreik> <Dreik> nic co... seš v koncích... tak si naser
<Dreik> <Dreik> za chvilku se domů nažrat, takže ti dám zrovna na držku
<Dreik> <pešule> TAK DOMA ČAU
<Dreik> he, sem myslel že to je michala...
<Dreik> a vona to je fakt matka
<Sobosss> LOL
<Sobosss> ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFL!
<Dreik> mi dá na držku

Komentář: Rozhovor mezi kámošem a jeho matkou :-D

<Žabka> sak od bejka neni samice kobyla nebo jo?

Komentář: Co měla ta holka z přírodopisu???

<a> ja som aj tykoval a ako... pici
<a> z vinciska
<a> som si ogrcal gate
<a> a ja kokot najebany som si ich siel prat, ked som prisiel domov... tak som aj vypral tu jednu nohavicu, pekne spokojny, ze ako sa mi to podarilo vyprat... len pici, rano kukam na tie gate a ja som si opral cistu nohavicu... no kokot cisty
<b> megalooool... ze opral cistu nohavicu
<a> ale aky som bol spokojny so sebou
<b> ja nemozeem
<b> toto je megaloool
<a> a rano, ked sa rozvidnelo, ze pici, ake zajebane gate
<b> lool

Komentář: ked sa dari... tak sa darii

<Davpe> ty voe, chtel jsem si najit nejake knizky o Apache a naslo mi to Karla Maye...

Komentář: ...a vsichni indiani byli redirectovani do rezervaci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.