Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Deliminico“

<a> Náš potkaní přítel dnes přežil kastraci!!! třikrát HURÁÁÁ!!! :-D
<b> Ten novej fejsbůk je super...místo na řádek statusu je tak krátký, že jsem si nevšimnul toho hurá, a tak jsem si přečetl jen: "Náš potkaní přítel dnes přežil kastraci!!! třikrát"....a měl jsem k tvému potkanímu příteli opravdu hlubký respekt...

<ona> Ahoj, co děláš?
<on> Cus, koukam na severskou kombinaci
<ona> ty si s tim pornem nedáš pokoj... :(
<on> ???
<ona> no severská kombinace... to je jako švédská trojka, ne??

Komentář: skoro to stejné

<Lena> Čau, brácho, tak jsem se konečně na chvíli dostala k počítači
<bukanyr> to je gut. tak jak je ve vidni? dosel ti ten dopis?
<Lena> Jo, je to tu fajn. Zítra máme sraz s děckama, co jsou tu taky na výměnném pobytu. Rodina je v pohodě, mají holku o rok mladší, než jsem já. Jen teď trochu vtipkují na můj účet, protože včera došel ten Tvůj dopis. Prosím Tě, pro příště, pokud mi ještě budeš chtít napsat, slečna je německy Fräulein a ne Jungfrau...

Komentář: Jungfrau = panna

<a> že som si chcel podať prihlášku na výšuk
<a> * výšku

<a> Shit, matka mi vyprala USB WiFi dongle
<b> a funguje?
<a> ne
<b> nektere veci, kdyz vyperes, tak se nepokazi
<c> treba rifle

Komentář: LOL

<a> Vole, volal sem ti.
<a> Proč si mi to 3x po sobě nezvedal a 2x si mi to zvedl a nic si neříkal.
<b> Sry, jsem spal. Myslel jsem že to je budík tak sem rychle něco zmáčkl hlavně ať už to nezvoní. Co jsi chtěl?
<a> Chtěl jsem se zeptat proč nejsi ve škole bo třídní řvala že nedáš vědět co ti je.

<a> musím začít posilovat!
<b> ???
<a> deska sem byl na preventivní prohlídce a doktorka prej: svlíkněte se do půlky těla“
<a> tak sundám tričko, ona na mne letmo mrkne a zeptá se: vy ste programátor, že?“

11:32 -!- a has joined
11:32 <a> Brý ránko... vyspal se tu někdo stejne dobře jako já?;)
11:32 <b> Hoj!Tak co,dal jsi tu mechaniku zemin?
11:32 <a> Kurva zkouška ...!
11:32 -!- a has quit

<a> ty vole ja videl jen 15 minut z toho zahajeni olympiady
<b> dyt to bylo ve 3 rano, to si jako po 15 minutach usnul? :D
<a> no ja prisel v 5:45 z hospody a po 15 minutach to skoncilo :-(

<a> hele ten troll má teleport!
<b> ne to jen ty máš slabou grafiku

Komentář: Dragon Age

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.