Hlášky hodnocené kladně uživatelem „jacator“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<on> Hele, já nejsem tak levej, klidně se s tebou vsadim, že za měsíc budu umět Smells Like A Teen Spirit :)
<ona> hmmm :D o co?
<on> Noo, třeba... Když vyhraju, tak se se mnou vyspíš..? ;)
<ona> a co kdyz vyhraju ja?
<on> Tak se vyspim ja s tebou..? :D

16:31 <ja> Ahoj Kaci, tak se ozyvam, cos potrebovala?
16:31 <kure> Nazdar, ja nic ... cooo?
16:32 <ja> uz jsem asi vazne prepracovanej, prave mi tu pipnul reminder, ze se Ti mam ozvat, no nic
16:35 <kure> V poho, pěkně pracuj, papa
17:58 <ja> no ja jsem kus vola ... jsem si to nastavoval, ze mam vyndat kure z trouby, snad to do rana vyvetram

<a> tak co už sis našel holku?
<b> nene pořád single
<b> a ty?
<a> já jedu multiplayer no:)
<b> a dobrý?:)
<a> nevim, občas to laguje...
<b> co jinej server?
<a> zkoušel jsem.
<b> a?
<a> admin........

<ona> dnes jsem jela vlakem a seděl proti mě nějakej chlap a já vůbec nevím, jestli ten chlap náhodou nebyl můj gynekolog. jak jsou lidi vytržení ze svýho prostředí, tak já je vůbec nepoznávám
<on> no však on by tě podle ksichtu taky nepoznal

<a> Včera jsem potkal nějakýho opilýho chlapa a ten se mě zeptal, jestli nemám 10 korun, měl jsem dobrou náladu, tak jsem mu je dal, on řekl že jsem skvělej chlap a dal mi 50!

<a> kdo je tu admin?
<b> nikdo
<a> super, zapinam cheaty
-!- <a> was kicked by <nikdo> [ADMIN]
<nikdo> A nedá si říct, a nedá...

Komentář: Vietcong MP

<a> My jdeme dneska na houby, jdeš taky?
<b> My?
<a> No... Já a Ty.

<Toe> tak jak jsi dopadl na zkousce z chemie?
<Jerry> No tak přijdu tam, sednu, vytáhnu si otázku. Chvilku nám dal na přípravu, moc sem toho nevěděl, tak jsem toho taky moc nenapsal. Pak mě začal zkoušet, sem tam sem něco řekl ale většinou doplněno o nějakou blbost. On už tak protáčel zoufalstvím oči. Pak se tak na mě podívá a povídá: "Tak co s váma?" a dodá "Víte co je to Zerg?" Moje srdce hráče Starcraftu najednou zaplesalo, koukna na další lidi, co seděli naproti a teprve čekali na vyzkoušení, bylo viděl jak se snažej si vzpomenout, co to je za sloučeninu nebo tak a já se jen lišácky usmál, v duchu si řekl "konečně se ty prosezený hodiny i Starcraftu vyplatěj," a povídam mu s lehkým úsměvem: "Samozřejmě." a on mi na to povídá "Výborně, tak příště míň hrajte a víc se učte a přijďte třeba za týden." :(

<tom> minule som si tak odlozil bicykel, aby som videl keby ho kradli
<steve> a?
<tom> videl som..

<a> email me nedorazil
<b> to je mi lito, nemel Vas dorazit ale informovat.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.