Hlášky hodnocené kladně uživatelem „drake“

<Kojot> Kurňa! Já zapoměl heslo. Když chco obnovit heslo, chtěj jméno. Když chci zjistit jméno, chtěj mail. Když chci obnovit heslo na mail, chtěj dvě kontrolní otázky. A ZAJÍMALO BY MĚ CO JSEM HULIL KDYŽ JSEM JAKO KONTROLNÍ OTÁZKU ZADAL DÝLKU OCASU v CENTIMETRECH MÝHO 3 ROKY MRTVÝHO PSA?!

Komentář: Ať žije obnovování

* piftik si praje vsetko najlepsie k narodeninam
<8086> piftik.ttl--;

Komentář: Programátorský vtip :-)

<a> uz se ti nekdy stalo ze jsi si misto cukru do caje dal sul????
<b> a uz sis nekdy vycistil zuby indulonou? Jo stalo..
<b> chyby se stavaji...jo a z ty indulony jsem se poblil v kvetinarstvi..

Komentář: Pat a Mat

<a> zdarec, nevíte někdo jak hacknout jednou rukou podprsenku?
<a> mě to vždycky píše nedostatečná oprávnění :((

Komentář: tak to má chlapec blbé

<a> jak bys rek nemecky různý?
<b> different
<a> tak to jsme dva

<Cichoslav I.> zkurveni uhori
<Borek> promiň nemohl bys použít diakritiku? nevím na které straně toho "uhori" má být čárka... nevím tedy jestli jde o proroctví nebo stížnost...

Komentář: zase jednou cestina

<sandi> co mas zajtra za den ?
<Sabe> stvrtok, ty mas nejaky iny?

<janča> prosimtě kde seš?
<Luccííík> za chvíli příjdu, sem u kámošky
<Luccííík> a jaktože ty už jseš doma?
<janča> nebyla jsem na češtině a účtu, musela jsem jít k tomu doktorovi a pak jsme s mamčou byli ve městě
<janča> ...no a hádej co mám!!
<Luccííík> hmm, fakt netušim....
<janča> zlatýho streptokoka :D
<Luccííík> super no, vsadim se že mně jste zase nic nekoupili... :(
<janča> ??????

Komentář: ...nákup za všechny prachy :D

<a> kurva, kdo mi zase sezral pastiku?
<b> nenechávej ji v lednicce
<a> jj, je tam moc na ocich
<b> ne, ale blbe se pak roztira...
<a> svine!!!

Komentář: lednička na kolejích...

<a> hmmm.... ja nevim... posledni dobou mam pocit, ze i vlastni rodice mi uz moc nerozumi;-) ve 4 letech jsem dopis jeziskovi malovala, protoze jsem tem pismenkum jeste moc nerozumela... ted musim jeziskovi poslat odkza na web, protoze jezisek ma problem rozumet tem pismenkum, co mu rikam (no, nebo je snad HDD WDC RE 320 GB 8MB nesrozumitelne? ;-))
<b> já bych to rodičům taky to radši neřikal, aby si nemysleli že jim nadávám...nebo mi mě zajímalo, co bych pod ten stromek potom dostal:-)

Komentář: vanoce informatiku...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.