Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“
<a> strčím cd ROM do cd ROMKY a dám vypálit- není to trošku rasistické?
<b> je, pokud to k tomu ještě děláš načerno. ;)
<a> tak jsem dneska byl v obchodě pro zelí, ale zapomněl jsem si peníze, tak jsem tam nechal jako zástavu občanku, že se hned vrátím.
<b> a?..
<a> prodavač mi tam přimaloval knír a rohy, že prý mám příště chodit s penězma :(
Komentář: tržnice...
<ona> Som chora mam chripku
<on> kolega mi radi, ze nato je najlepsi sex, pekne sa vypotis a budes fit :)
<ona> heh, no ok tak ma prid vyliecit :)
<on> ale ale ... sex az po svadbe ! :D
<ona> ok tak potom daj vediet ked sa ozenis ;)
Komentář: kompromis :)
<a> a v úterý se chystám zkusit kontaktní čočky, to bude sranda
<b> teda, to je změn u tebe
<a> konečně spravené zuby a oči
<a> ještě ostříhat, zhubnout a budu ze mě člověk
<a> zatím vypadám jako vysokoškolák
<a> Padají mi vlasy, myslíš, že je to tím jarem?
<b> No jestli si umýváš hlavu jarem, tak určitě :D
<fil> Dělal jsem ten referát na lymfatickou soustavu.
<fil> Koukal jsem kvůli tomu na Byl jednou jeden život, abych to pochopil.
Komentář: Pořad pro pětileté děti pomůže i studentům gymplu
<syn> splnil jsem tve prani
<mama> jake?
<syn> abych si nezlomil nohu na lyzich
<mama> to je dobre
<syn> zlomil jsem si ji kdyz jsem lezl z postele...
Komentář: z icq kamose na lyzaku..
<a> Máš šťastie že máš segru...
<b> Jo, mám 4 a vymenil by som ich za jedného psa...