Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“
<yanek> coby padala ?
<yanek> copak ses levej ?
* ondras je levak
<yanek> tak pravej ?
Komentář: #czfree.net@CZFree.Net
<jbohac> ja to fakt nechapu ... oni to nejsou schopny za 30 let okopirovat ani kdyz k tomu maj zdrojaky ?!?!
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<Quanti> eqx311_, jako jestli mluvis o tom, o cem mluvim ja, tak mluvime oba o tom samym :]
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<thement> kdybych mel cecky tak v patek vecer nesedim na #linux.cz s partou vousatejch motorkaru
Komentář: #linux.cz@ircnet
<D-Evil> yanek : chce jeste leia poradit s tim Accessem ?
<yanek> ee
<yanek> uz to sesmolila nejak
<D-Evil> skoda :)
<D-Evil> uz jsem sepsal cenik :)
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<Quanti> tak jsem nasla bezvadnou dietu :o)
<Quanti> "Don't diet, download a virus to remove the FAT" :))))
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<SoniCZ> ===== Otazka 1219/1391 =====
<SoniCZ> KDO ZAVEDL POPRVE POJEM FUNKCE?
<SoniCZ> Napoveda: *********
<^Stormer^> komunisti
Komentář: kvizovy kanal #zabava@efnet
-!- rush|D has joined #czfree.net
<rush|D> tyjo
<rush|D> cau
<rush|D> je tady nekdo?
<rush|D> asi sem se zblaznil
<rush|D> mam za oknem sektorovku a pred 3 minutami .. ZACALA TIKAT
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<macros> tohle bylo poprve a doufam ze naposled, kdy jsem musel nacinat ponozky krimpovacima klestema
Komentář: #czfree.net@czfree.net
<Quanti> jako, nikdo z vas nikdy nebyl u gynekologa .)
<Quanti> byste se nedivili... .)
<PACi> jo...ja jednou
<Quanti> nicmene netvrdim ze mam potrebu to resit na verejnosti
<Quanti> ...no dobre... nicmene ne jako objekt
<PACi> tahat net... :-)
Komentář: #czfree.net@czfree.net