Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“
<Azzie> no nic, pujdu opichat starou, necht ziji SIMS2!!!
<redtime> Azzie: jezis ;]
<Azzie> redtime, co je,
<Azzie> sbalil sem ji za 2 hodiny a uz mame dite
<Azzie> jen musim nasetrit na vyrivku jinak bude nasrana
<pepca> lol
<pepca> ja jsem si nechal housku u vetracku z notebooka a mezitim co jsem zvejkal prvni se mi ta druha u vetracku ohrala a je jak cerstva ;)
<no_face> hm
<krym> :-0
<pepca> asi napisu kucharku... nastavime frekvenci cpu na 2200 MHz, vytizime jej na 47% a housku grilujeme u chladice 2.4 minuty
Komentář: co udela hlad
* spity by chtel mit image
<spity> arnolda schwarzeneggera :)
<D-Evil> image je na nic
<Plnt> spity: ten uz je nad hrobem
<D-Evil> nasleduj instinkt
<D-Evil> chcij do umyvadla :)
Komentář: czfree.net
<a> omg, ja jsem kokot
<a> jsem dal to CD balit po 15kach
<a> ale kilobyte
<b> loooool
<a> hmmm, ani ne 30% a 20k souboru
<a> achjo
<a> tak sem zjistil, ze velkou cast ctenaru myho webu tvori lidi ze zvlastnich a pomocnych skol
<Liskni_si> lol
<a> logy sou kruty :(
<p0l0us> :DD
<scippio> a: a co tam mas tak pro ne pritazlivyho ?
<a> nevim
<a> pcsvet.net
<p0l0us> a: se nediv, kdyz rozdavas linky jenom spoluzakum ...
<ondras> LOL
Komentář: #czf@czfree.net
<cybermag1> helejte vite o lepsim distru nez Gentoo, ktere dokaze vytahnout z poce maximum ?
<jezek2> myslis jako ktery ze zamestna procak na 100% po co nejsouvislejsi dobu?
Komentář: #linux.cz@IRCnet
<stepik> debre rano... hm odpoledne...
<Ninja> stepik: lepsi nez "to je uz tma?" :)
Komentář: #czf@czfree.net
<darkone> tyjo. ja potrebuju panaka
<darkone> panna by sice taky byla dobra, ale v okoli zadna svolna
<darkone> takze zbejva zas jen ten xlast
<h0nya> cau cicmundo
-!- h0nya is now known as cicmunda
<cicmunda> cau h0nya
-!- cicmunda is now known as h0nya
<h0nya> jak se vede?
-!- h0nya is now known as cicmunda
<cicmunda> de to
-!- cicmunda is now known as h0nya
<h0nya> tak to jo..
<h0nya> nudis se?
-!- h0nya is now known as cicmunda
-!- cicmunda was kicked from #kanal by Marilla [nick flood]
Komentář: prazdne #ibryle a h0nya se nudi
-!- honzik has joined #cz
* honzik si tady jenom neco zapomnel
-!- honzik has quit [uz jsem to nasel]
Komentář: Where's the reality...