Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“
<ren> uz ma pekne stve to c++
<ren> vypise mi chybu v casti co si sam vytvori tak to pokladam za vrchol drzosti:))))))))
<xYz> ty vole ale ta holka
<xYz> byla fakt supr
<xYz> preboha
<xYz> ako taka sexica mohla chodit s chlapcom ktory ani nevie ci ma alebo nema externu ip
<DonBruce> huhu utikam
<DonBruce> jdu lovit zeny...
<DonBruce> no zeny radeji ne...
<DonBruce> jdu ulovit chlast
Komentář: bez komentare :]
<freedux> Co myslite, ovlivnuje vas podvedome hudba v restauraci pri vyberu jidla a piti?
<cyner> ja si davam dycky smazak+hranolky+kecup.. ;
<cyner> ;))
<cyner> no ale asi ovlivnuje
<cyner> jelikoz v cinsky restauraci hrajou takovou tu cinskou hudbu
<cyner> a ja si vetsinou dam pak nejaky cinsky jidlo..
<freedux> :))
<freedux> nepovidej !
* posila se rozhodl, ze kazdeho kdo ma doma kradeny software zabanuje
-!- mode/#ceskehry.cz [+b posila] by posila
-!- posila was kicked from #ceskehry.cz by posila [posila]
-!- HardCabb`grind changed topic of #kanal to: optimismus je jen nedostatek faktu
-!- HardCabb`grind changed topic of #kanal to: kurva
<Yossarian^grind> :)
<Yossarian^grind> hardcabb nasel fakty
<caky> Ticho: ty aj spis niekedy ? :)
<Ticho> uz 20 hodin nie :>
<caky> Ticho: jaj sak jasne.. linuxak...
<caky> vysoky uptime
<Ticho> :>
<xChaos> sway: sem se zasekl u osmibitu, a nez jsem se rozkoukal, tak mi bylo 18
<xChaos> se hrozne dlouho nahravalo, z tech kazet, vsechno.
Komentář: chaos komentuje svuj pristup k divkam jako teenager
<catman> huliaci strojcek potrebujem...
<catman> *holiaci
Komentář: technika sa presadzuje vsade
<Svatý muž> jsi tady ??
<WereWiking> jsem, ale nemam cas
<WereWiking> co bys rad?
<Svatý muž> jestli je dobrá operační paměť :512 MB
<WereWiking> to je jako kdyby ses zeptal, jestli je dobra dvoulitrova mineralka
<Svatý muž> ahav takže je
<Svatý muž> díky a ahojky
Komentář: Nema PC dlouho no