Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“

<ren> uz ma pekne stve to c++
<ren> vypise mi chybu v casti co si sam vytvori tak to pokladam za vrchol drzosti:))))))))

<xYz> ty vole ale ta holka
<xYz> byla fakt supr
<xYz> preboha
<xYz> ako taka sexica mohla chodit s chlapcom ktory ani nevie ci ma alebo nema externu ip

<DonBruce> huhu utikam
<DonBruce> jdu lovit zeny...
<DonBruce> no zeny radeji ne...
<DonBruce> jdu ulovit chlast

Komentář: bez komentare :]

<freedux> Co myslite, ovlivnuje vas podvedome hudba v restauraci pri vyberu jidla a piti?
<cyner> ja si davam dycky smazak+hranolky+kecup.. ;
<cyner> ;))
<cyner> no ale asi ovlivnuje
<cyner> jelikoz v cinsky restauraci hrajou takovou tu cinskou hudbu
<cyner> a ja si vetsinou dam pak nejaky cinsky jidlo..
<freedux> :))
<freedux> nepovidej !

* posila se rozhodl, ze kazdeho kdo ma doma kradeny software zabanuje
-!- mode/#ceskehry.cz [+b posila] by posila
-!- posila was kicked from #ceskehry.cz by posila [posila]

-!- HardCabb`grind changed topic of #kanal to: optimismus je jen nedostatek faktu
-!- HardCabb`grind changed topic of #kanal to: kurva
<Yossarian^grind> :)
<Yossarian^grind> hardcabb nasel fakty

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy ? :)
<Ticho> uz 20 hodin nie :>
<caky> Ticho: jaj sak jasne.. linuxak...
<caky> vysoky uptime
<Ticho> :>

<xChaos> sway: sem se zasekl u osmibitu, a nez jsem se rozkoukal, tak mi bylo 18
<xChaos> se hrozne dlouho nahravalo, z tech kazet, vsechno.

Komentář: chaos komentuje svuj pristup k divkam jako teenager

<catman> huliaci strojcek potrebujem...
<catman> *holiaci

Komentář: technika sa presadzuje vsade

<Svatý muž> jsi tady ??
<WereWiking> jsem, ale nemam cas
<WereWiking> co bys rad?
<Svatý muž> jestli je dobrá operační paměť :512 MB
<WereWiking> to je jako kdyby ses zeptal, jestli je dobra dvoulitrova mineralka
<Svatý muž> ahav takže je
<Svatý muž> díky a ahojky

Komentář: Nema PC dlouho no

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.