Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“

<Kumar> mam modry odkapavac na nadobi,prodam ho za 50Kc.
<Dblack> a odkapavac na sperma nemas?
<Kumar> mam,ale je neprodejny
<mary-jane> Kumar: zadarmo si ho vezmem
<Kumar> za 40 Kc
<mary-jane> zadarmo ani o korunu min
<Bugger[FTP]> :D :D :D
<mary-jane> :))
<Kumar> 30
<mary-jane> NIC
<Kumar> je tvuj
<mary-jane> wow :))
<mary-jane> kam si mam prijit?
<Kumar> (censored)
<Kumar> otava
<mary-jane> ok :)
<[FTP]mr.MikyMaus> tady by se mohli ucit smlouvat i vietnamci:)
<Kumar> jsem vietnamec

Komentář: Studenti vyklizeji koleje:)

<Šárka> Sem se chtěla jinak pochlubit, že mi ve škole potvrdili potvrzení o studiu, kde mám datum narození v šestnáctkový soustavě

<Koblih> Doktor mi rikal, ze mam po ty dlouhy zime oslabenej organismus. Tak jsem se ptal v lekarne a nabidli mi beta karoten. Na to jim seru. Pockam, az bude plna verze.

Komentář: werehub

<Jaff_MoA> kamos si furt stezoval kdyz byl bez marky... a jak si ju nasel tak si zase stezuje ze furt musi mr***... zivot je tezkej... aspon pro nekoho...
<Jaff_MoA> jeli sme na vylet bez ty jeho kamosky... a von "ja nechcu dom... zustanem tady... co doma? tam bude zdena a akorat budu mrdat"...

Komentář: #programatori@IRCnet

<makro8> otazka mimo jak sa davaju smailici?
<ng|Susky> napises dvojbodku a potom koniec zatvorky
<makro8> :)
<makro8> aha
<svkAssasin> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
<ng|Montas> :D

Komentář: mno sranda musi byt :) #wow.netgames.sk @ quakenet

<Lolitka..-.-..> cafesk8: mam od tebe poslapany nohy
<cafesk8> Lolitka..-.-..: my sme spolu tancovali? sakra, mám asi větší vokno, než sem myslel
<cafesk8> Lolitka..-.-..: a jestli sem v tom stavu byl schopnej tancovat, tak je jasný, že máš pošlapaný nohy

Komentář: ta dnešní mládež

<a> jako ja mam svedomi cisty ... obe to vedi.
<b> a sakra :))))
<a> Jsem rekl Elisce - to ti nevadi, ze spim s Anickou?
<a> A Anicce jsem rekl, ze jsem se vyspal s jeji segrou a ze nema co rikat, ze taky jeste nedavno spala se svym klukem.
<a> A obe to chteli... tak co
<b> heeeej, ty ses mnohem lepsi nez sem myslel :DD
<a> chtely
<a> no co jsme se rozesel s Barcou jsem nejak zvlcel asi no
<a> kruty, uprimny a spravedlivy, ne?
<b> nemyslim, ze se to nejakym podstatnym zpusobem zhorsilo :)
<a> hajzle
<b> nejvetsi frajer bys byl, kdybyste si to dali ve trojce :)
<a> No jedna z nich by byla proti...
<a> a navic oni maji obe dve porad jeste kluka.. to je nejvetsi hit
<a> a ja jsem tak sam.

Komentář: eliska je sestra anicky. nekdo proste ma =]

<Kopec> pro historii zadej "!hist" tady v chatu
<Gee> !hist
<GJKbot> Správná syntaxe je !hist yyyymmdd
<Gee> !hist yyyymmdd

Komentář: #gjk

<j.starek> a proč nepoužíváš linux ... vitex se mě snažil naučit na linux ... asi rok a půl mě přesvědčoval učil programovat bashi ... :) ale stejnak ... vokna ... prostě jsou pohodlnější
<j.starek> proč nepoužíváš linux jako workstation ... to je správná otázka
<longer> jj moje rec
<longer> pod woknama si holt vsechno udelam tak jak chci, co treba v linuxu nejde a nebo jde ale 100x slozitejsim postupem
<j.starek> život je o tom, že si užíváš ... a né že musíš sloužit v práci, potom ženě nebo přítelkyni a nakonec večer i operačnímu systému :)
<longer> :-)))
<j.starek> protože linux ... se bez opory svého obsluhovatele prostě neobejde ... je to taková symbióza .. a proto se nedivím, že to někoho chytne .. je to prostě jako domácí mazlíček ... ale stejně jako nemám prostředky a čas pro vydržování psa tak nemám linux :)

Komentář: linux na workstation?

<N.I.D> zasranej formát .mov
<N.I.D> rozkopat to
<N.I.D> za celou dobu se mě to nepodařilo rozjet
<L4k1> quicktime
<N.I.D> L4k1: zkusim
...
<N.I.D> L4k1: jj už to valí, díky
<N.I.D> L4k1: seš fakt kámoš
<N.I.D> L4k1: jsem rád, že jsem tě poznal
<N.I.D> L4k1: tehdy v games
<N.I.D> L4k1: ja chtěl bota, tys mě sejmul
<N.I.D> L4k1: já prudil dál
<N.I.D> L4k1: pak i na icq
<N.I.D> L4k1: pak jsme toho bota dostal
<N.I.D> L4k1: a pak jsme chodívali tapetovat do tvorby
<N.I.D> L4k1: pak jsme se potkali na invexu
<N.I.D> L4k1: vod tý doby spolu rantáme víc než tehdy
<N.I.D> L4k1: ten quicktime nejde, co jseš to za zmrda? :X
<L4k1> :D

Komentář: vzpominky na stare casy :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.