Hlášky hodnocené kladně uživatelem „tromf“

<a> tye ted ke mne prisla babicka
<a> ona je trosku divna a povida si s televizi, a pry ze ji chteji zabit
<a> a ja jako proc a ona ze pry televize ji rekla "dnes zemřeš" a babička na ní cože? a televize "už za chvíly"

Komentář: vrazedne upoutavky...

<a> Tak jako ze s uzivatelama jsem zazil uz dost, ale vcera to byla opravdu tresinka. Na jednom oddeleni maji formulare v docu kery delali sami, vytisknou je wordu a pak je vyplnuji na psacim stroji!!!
<a> na dotaz proc, reaguji s tim ze kdyz pisou ve wordu tak ze se ty tecky posunuji... sme s partakem mysleli ze umrem...

<a> Hele, dostali sme dneska opravenou písemku z češtiny. Když sme jí minulej tejden psali, tak si všimla, že si to asi hledam na netu na mobilu. No, takže moje odpovědi protahla vyhledávačem...
<b> :-D takže si tu písemku dostal v podobě pyré?
<a> Ne. Dopsala mi k některejm odpovědím komentáře. U jednoho sem neměl nic, tak napsala "I toto lze vygooglit". U obsáhlých odpovědí obecně napsala "není nad wikipedii". Pak něco o Komenskym, co sem nestih, napsala: "Bylo tam příliš mnoho textu?"
<b> nevěřim kecáš máš foto? upni mi to někam :-D
<a> Se koukni http://i33.tinypic.com/27yubya.jpg

Komentář: Češtinářka je občas v ráži

<ona> Vis co by bylo kdyby chlapi nebyli?
<on> Fronty na banany jak za komancu?

Komentář: pry myslela klid

<montyJack> kua, sef me dneska vyhodil ve zkusebce...
<gralig> Jo? Jak to?
<montyJack> prisel a zacal naznacovat, ze uz jsem tam mesic a jeste jsem nic neudelal
<gralig> Heh, smazils CS? ;-)
<montyJack> ne, jen jsem mu rekl neco ve smyslu "no vidite, jak jsem krasne zapadl do kolektivu" :)))

<a> omg tie reklami sú na nič!
<b> čože?
<a> Ále, na nete bola reklama: Chcete byt sexi? Tak kliknite sem.
<a> Tak som klikol...
<b> No a?
<a> A NIČ SA NA MNE NEZMENILO!

<ona> skoda ze tu nesedis ted vedle me :-*...
<on> proc :-D?
<ona> mam chut te prastit :-P

<a> Poznali jsme v hospode super pruvodkyni, ktera umela senzacne vypravet a jeste lepe vypadala... Tak jsme se sni dali po 5 pivech do řeči a celou dobu po nas koukala. No, tak jsme začli tim co studuje že umí tak hezky anglicky a ona že nedodělala zemědělku a byla rok v americe a že chce do studovat... pak se zeptala co studuju já a já řek pravdu. Kybernetiku a umělou inteligenci... A byla hned pryč. Musim se naučit lhát :))

<a> ludia
<a> som chory ked sa tesim zajtra do prace, lebo som si tam nechal balik chipsov?

<a> prosim vás neví někdo o nějakém prográmku kde lze z videa ve formátu MP4 zachycovat fotky? prosím ;-)
<b> co takhle prehravat a mackat printscreen :-))
<c> to je nesystemove reseni. spravna rada je 1) zapauzovat video 2) vyfotit fotakem 3) zkopirovat fotku do pocitace 4) zwarezit photoshop 5) oriznout fotku

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.