Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Ciko“

<Murtis> valim... cus :)
<TommyB.> kam?
<Murtis> makat
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze jinak nedostanu obed :)
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze moje matka je stara krava :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze pochazi z vesnice coz je prakticky kravin :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze tam zerou seno :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> pac jim chutna :D
<TommyB.> ty kravo, vydrzel jsi 5x proc, normalne me picujou uz pri trerim... :D
<Murtis> proc?

<a> Ahoj... kde stahujes porno pls?
<b> Copak? :D bez porna to nejde?
<b> Warezator.com
<a> Dik
<b> Des dneska do skate???
<a> Pocky ja ***** zavolam
<b> Hups...

Komentář: Pozdeji sem zjistil ze to byl jeho tatka :D

<pepca> taky byste meli vyzkouset se na tydden vzdalit od pocitacu, jako ze uplne
<hondza> coze?
<pepca> vypnout mobil a vyrazit nekam pryc
<yanek> o cem to mluvi?

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<pepca> hm, ja pouzivam jen automat, manual a denni svetlo
<pepca> teda automat jen minimalne
<pepca> manual kdyz fotim neco, kde chci mit bilou bilou a denni svetlo na ten zbytek
<pepca> ono to prijeme zachova atmosferu, kterou tam dodava osvetleni
<blami> ja chci fotit hlavne kundy
<pepca> hm, tak tam je to uplne u prdele

Komentář: no comment :)

<a> čéče teď jsem měl super debilní otázku na ICQ od zákazníka, prý který metal gear solid je novější jestli dvojka nebo trojka? :-D
<b> hehe to sou vemena ty lidi
<a> no hrůza, fakt někdy čumím

Komentář: co bylo driv, vejce nebo slepice?

<a> Dnes u me byl sef, pripadal sem si jako gynekolog
<b> ???
<a> Stal predemnou a tvaril se jak p**a

<a> cau ja by som sa ta chcel spitat ci by si by si ma aspon neviskusal dat adminom lebo ja uz aj velmy dlho hrajem na pro1 aj pro2 ci by si aspon neviskusal ja by som urobil aj web pre proserver pls aspon viskusaj maj sa
<Seehank> kamo tipnem spravne ze nemas nad 16 rokov?

Komentář: Gramatika nepriatel mladych...

<a> a ty si nebo ako predstavujes?
<b> ...ehm ...v nebi je to take iste ako tu na zemi akurat je tam internet bez agregacie...

Komentář: :net freak:

<zusss> se poptej segry..
<Cikus> ji napis na icq
<zusss> neni tu
<Cikus> aha tak ne
<Cikus> jsem myslel ze je invisible ale nejde pingnout
<zusss> lol
<Cikus> co lol ?
<zusss> no lol ze misto toho abys vykouk ze dveri ji pingujes

Komentář: Ségra sedává u komplu hned za dveřma z mého pokoje

<a> Jak je ten web s tema hlaskama?
<b> www.lamer.cz
<a> aha ja zkousel www.lemur.cz
<b> :))) a co tam bylo
<a> no Lemur, co jinyho :D

Komentář: lama k lame (lemurovi) seda :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.