Hlášky hodnocené kladně uživatelem „HardLock“

<a> tak, a mam bezdratovou mys ...
<b> na kolik tě přišla? taky uvažuju že pořídím
<a> orezaval jsem A4 ziletkou a ufik jsem si kabel :(

Komentář: Upgrade zdarma

<on> dneska sem se zase pohadal s mladou... furt rika ze ji sem nevernej... nevim kde to bere. Je to... jak se to menuje kdyz nekdo vidi to co neni?
<ona> paranoidni?
<on> presne. Sme spolu dneska byli venku
<ona> ja vim, vzdyt jsem vas potkala. Teda nevypadalo to ze se hadate. Spis naopak ;o)
<on> jo tak to nebyla ona...

Komentář: paranoidni?

<a> kdy se vlastne de do skoly?
<b> zkus web skoly...
<a> dik
...
<b> tak kdy?
<a> v zari...

Komentář: prekvapko

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<a> problem, jako neodpovida mi průzkumník
<CAMOSSka> tak se s nim nebav

<ondraster> boze, co sem komu provedl?
-!- Nick buh is already in use
<ondraster> hmm, Nick buh is already in use
<ondraster> a pak ze buh neexistuje :)

<a> tyjo já jsem zdegenerovanej
<a> právě jsem se pokoušel zmáčknout myší vypínač monitoru :D
<b> vítej v klubu...
<b> já jsem se zase jednou motal na židli a místo abych se zapřel rukou o stůl, stiskl jsem tlačítko myši a zapřel jsem se kurzorem na obrazovce...

Komentář: a to jsme teprv na střední

<Restor> Nikdy nejedz ak nemas co

<Vojtik> Jsou Visty dobré, nebo jsou na nic? Já se hádám s kámoškou a říkám, že jsou na nic a že Linux je lepší...
<ondrass> Vista je nejlepší reklamní kampaň na Linux...

Komentář: aneb jak Microsoft platí propagaci své konkurenci... :-)

<a> inac, mam google earth
<b> aku verziu
<b> ?
<b> ja som mal tiez google earth, ale teraz som si stiahol novu verziu, ktora sa vola launch google earth

Komentář: no na co to tam davaju?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.