Hlášky hodnocené kladně uživatelem „-TooM-“

<A> tak jsem opět po čase zkusil hlasovou identifikaci od googlu
<B> nefachci?
<A> jakože na telefonu podržíš čudl, objeví se ikonka mikráku a něco řekneš ...
<A> on to pozná a nasere rovnou do googlu
<A> normálně poznal i výrazy typu nasranej brygadýr
<B> ja to naposled zkusil na 6300 a pak uz jsem to nikdy nezkousel, pro jistotu . . .
<A> no voe něco udělali, protože to jede jak cyp
<A> ale "vypičenou kundičku" to poznalo jako "vypečenou"
<A> to se mi moc nelibi kerwa
<B> to je fuk
<B> zkus - "robil na zarubku a nevyfaral"
<A> "program na zárubku and evil 2 download"
<A> to je hračka do knajpy jak vyšitá voe
<B> tak vecer

<a> Jak že se jmenuje ten vynálezce facebooku?.. Zoidberg žejo??

Komentář: Ano, Dr. John Zoidberg ;-)

<a> Pamatuje si někdo vůbec, jaký byl svět před Facebookem?
<b> Byl to svět dávných mýtů a legend, kdy internet byl divoký a krutý a jeho uživatelé stíháni byli útrapami. Jen jeden člověk se mu dokázal postavit. Vládl magickou silou, jakou do té doby svět neviděl. Ta mohla být překonána pouze silou jeho srdce. Cestoval zemí všude tam, kde se objevili přisluhovači všemocného Myspace. A kdekoliv se objevilo zlo, kdekoliv trpěli neviní, tam se objevil i... Mark Zuckenberg!
<b> A zapomněl bych na příběh Billa Gatese... princezny bojovnice.

<a> haha, dneska jsem si udělala srandu z ajťáků...na dálku se mi šťouraly v PC, tak jsem otevřela Word, napsala tam "BAF", a za chvíli telefon...pán se představil a ptal se co to mělo být, říkám: lekl jste se co?....říkal ať toho nechám, že musí opravit poruchy :(

<a> Mám 2x větší péro než ty!
<b> Ty maš 6 metru velke pero?
<c> Příde Klaus a nebudete mít žádné

<a> hmm, zrovna se v budově spustil požární alarm
<a> bezva..
<b> Počkej, a to si pořád u kompu?
<a> poslední partička pokeru.. kancl zatím nehoří..

<On> Hele, poraď mi..Mám s ní jít ven a fakt nevím o čem si s ní mám povídat…
<Ona> Tak ježiši já nevím co máte společného..?
<On> Oba jsme krásní.. :D
<Ona> Super.. :D A dál? … Tak se jí zeptej třeba na hudbu, zájmy, kamarády…
<On> Jistě…. Zeptám se jí.. „ A co kamarády, máš ?“ :D

<On> Tak zítra u vás, už se těším :-*
<Ona> No ale nevím jestli něco bude... :(
<On> Proč?
<Ona> Mě je to blbý... Když si uvědomím že my to.. A vedle spí naši...
<On> Tyjo a co když oni si řikaj to samý?!

<Charlie> jdem na jedno?
<xDix> no muzem no...
<Charlie> tak kdy se stavis?
<xDix> vidim to tak v lednu.
<Charlie> voe je kveten, s tim si jdi do řiti!
<xDix> *v jednu

<a> Jdu po matce ke kompu a vidim že 'někdo' stáhnul dvakrát uplně ten stejnej film
<a> Tak jsem se jí zeptal proč to stahovala dvakrát
<a> A ona že prý jednou pro sebe a jednou pro tetu....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.