Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Spiderwoman“

<a> Jela sem POPRVÝ SAMA AUTEM
<a> ..urazila sem zpětný zrcátko
<a> to který je ale v autě.. hlavou a ještě když už sem měla zaparkovaný
<b> ty si zvíře :D

Komentář: neříkej "uf" dokud nevystoupíš :D

<mluvící prdel> Já jsem tě v ICQ přejmenovala na :*Sluníčko*:. A jak jsem pojmenovaná u tebe?
<Slighter> to je tajemství :)

<ona> miláčku, roste mi bříško.. může to být, že jsem těhotná?
<on> nj, já dokonce vím, kdo je otcem :)
<ona> kdo?
<on> KFC

<a> cau, máš čas?
<b> Cus, sry nemám, musím se učit na matiku
<a> ty máš tu lehčí, ne?
<b> j
<a> jzs tak ta je v pohodě
<a> na generálce sem měl 96 procent
<b> Z kolika?
<a> ...
<a> no radši se uč.

<a> Jsem ve stavu deprivace organismu způsobené signifikantní absencí alimentace
<b> nemůžeš prostě napsat, že máš hlad?!

<A> víte vůbec kolik živočišných druhů při čištění klávesnice zabijete? kolik ještě neoběvených bakterií bídně zhyne vaší rukou??? proto já klávesku zásadně nečistím a někde tam uvnitř tíše bují život a rostou bakterie které jednou ponesou moje jméno:-)))
<B> to dostanou po tom co, tě ty bakterie ovládnou !!!
<A> to by moc velká změna nebyla kdyby mě ovládali bakterie... ony taky touží akorát po tom žrát a množit se:)

<a> co děláš?
<b> studuju anatomii člověka..
<a> takže se díváš na porno?
<b> jo :D

<a> prvy den do prace a meskam hodinu a pol, je to zle?
<b> kde robis?
<a> uz nikde...

<on> tak kolik máš po dnešku nabídek k sňatku, sexu nebo schůzce?
<ona> k sňatku 2, k sexu kolem 15, ke schuzce cca 5....relevantni mozna jedna...
<on> pokud bys do toho počítala i ty, které se k tobě nedostaly, tak za naši firmu asi 6
<ona> a ze ktere kategorie?
<on> ale nevím, protože se všichni klonili k názoru, že si tě klidně vezmou, jen když to bude znamenat sex

<on> Cool
<ona> stay cool, stay in the fridge :D
<on> ... a navic muzes desit lidi co si jdou pro okurky :D
<ona> myslím, že ty okurky je děsí dost samy o sobě :D

Komentář: ...aneb okurkový virus děsí svět

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.