Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<Radar> Would you like go with me drink beer tomorrow? :-B
<TwoR> what about today mate?
<Radar> I would like, but i havent time... Math is bitch...
<TwoR> screw up math
<Radar> Srew up my mother - fucking teacher speaks strictly, friend...
<Radar> shit
<Radar> Why arent we speaking czech?
<Radar> :D
<TwoR> nevim
<Radar> vis ze ja taky ne?

<SoniCZ> ===== Otazka 600/13162 =====
<SoniCZ> DOPLNTE: HIROSIMA 45, CERNOBYL 86, ....?
<SoniCZ> Napoveda: ------- --
<marcela> windows 95

Komentář: hehe

<Gem Nightmare> promin, b
<Gem Nightmare> bracha mi do
<Gem Nightmare> noooooooooo
<Gem Nightmare> bracha mi
<Gem Nightmare> bracha
<Gem Nightmare> mi
<Gem Nightmare> von mi tu
<Gem Nightmare> von mi tu furt
<Gem Nightmare> macka enter
<Gem Nightmare> ho zabiju
<Gem Nightmare> cau, tady bracha, bavime se?

Komentář: jak zkazit sestre radost z ICQ:)

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

<a> uz to tisknes?
<b> nn jeste ne..
<b> jsem línej se zvednout
<a> ja mam od sebe metr stolak a nez bych natahl ruku pro mys, tak sem si na nb radsi nakonfiguroval vzdalenou plochu :D :D
<b> :D

Komentář: Počítačová generace

<a> doporucte nejakej jednoduchej html editor co zvyraznuje syntaxi
<b> vim
<a> a poradis?

<a> Tý jo, babce přišla kamarádka... asi tak 70... a tvrdí mi (už potřetí), že jí volala dcera a že má zablokovaný mobil, protože prý zapomněla zaplatit účet... co myslíš, mám jí ty klávesy odemknout?

Komentář: Útržek mého rozhovoru z ICQ

<a> boha pi*i ku*wa, neviem kde mám fotky na disku je taký bordel :D
<b> kuaaaa nenadavaj
<b> s mamou riesim fakturu za mobil
<b> cumime do monitora a zrazu pred oci skoci
<b> "boha pi*i ku*wa" :D
<a> :D
<a> sorry
<b> v poho
<a> nehnevaj sa :D
<b> a ako schvalne mi sekne ICQ:D

Komentář: mama faktura a icq rulezzz :)

<a> posli mi plz instalacku RARu
<b> ok, pohladam ju
<a> diky
<a> omg, a preco si ju zraroval?

Komentář: minimalizace :D

<a> hej, jak se vubec rika tem chlapum co zpivaji operu??
<b> asi operátor ne?

Komentář: Operní zpěvec by to být nemoh?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.