Hlášky hodnocené kladně uživatelem „scarlaxx“

<a> včera mě srazilo auto, hned po tom, co jsem odešel...
<b> fakt?? a není ti něco?
<a> no jsem trochu polámanej
<a> mám díru v noze, pár spálenin, odřenin a bolí mě kotník
<a> udělal jsem dva kotrmelce i s kolem a urval jsem si šlapku
<a> a víš, co je na tom všem nejhorší?
<b> ne?
<a> to auto bylo zaparkovaný...

<a> Ahoj kočičko, co bys řekla na orálek za peníze?
<b> Sorry, nemám prachy.

<nerdo> Hele <fraggy>, radši na to kašli. Jak se říká, náhoda je blbec.
<náhoda> Kdo že to říkal?! Vám zejtra rozbiju hubu!

<a> Bolí mně hlava!
<a> Kolik si těch paralenů mám dat do piči?!
<b> Zkus je spíš spolknout..

<a> Proč když mě chytne déšť na zahradě při zalejvání si jako první řeknu: "Kruci, musím to dodělat než se rozprší pořádně!"? :D

Komentář: demence :D

23:59 <a> za chvíli bude zítra
00:00 <b> to si říkal už včera

<ona> vcera vecer som nieco skusala a spalila som si kozu.ani nevies ako to boli
<on> lavu alebo pravu kozu?
<ona> kožu ty debil!

Komentář: vidno na co chlapci myslia

<a> Tak co teda děláš v té tvojí nové práci/brigádě? :)
<b> no...ráno jsem byl jedinou zodpovědnou osobou, na které záviselo zpracování dřevěného materiálu v celé firmě a odpoledne jsem řídil proces uskladnění topné masy :)
<a> To jim tam hned děláš nějakou vedoucí pozici nebo co?
<b> jinými slovy...ráno jsem štípal dřevo a odpoledne přerovnával uhlí :(

Komentář: život studenta

<a> už jsi zprovoznil ten World ?
<b> jo, už jsem i začal psát.
<a> fajn, kolik už máš napsaných slov ?
<b> nevím, nechce se mi to počítat...
<a> dole to máš napsané, počítá ti to samo :)
<b> aha :)
<b> 4 :D

Komentář: ta lenost nás jednou všechny zabije :D

<a> Hej lidi nechcu šířit nějaký fámy nebo něco takovýho, ale kamoš mi řekl, že tento rok zaváděj ,že na 125 můžeš až od 17 let. kurva co je na tom pravdy? dikec
<b> Hej lidi nechci šířit nějaký fámy nebo něco takovýho, ale kámoš mi řekl, že tento rok zaváděj ,že každá rodina bude muset adoptovat malého muslima. kurva co je na tom pravdy?dikec

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.