Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Lorddreath“

<a> Včera celkem trapas :D sem čekal na bus na nádru, už sem byl dost nervní, že sem to nestih, nebo že to nejede a já že nepřijedu včas. Najednou kousek ode mě začal nějakej chlápek hulákat EMO! EMO! a furt hlasitějc. Tak sem se ho zeptal, proč tady hlásí takovýhle sračky. On se na mě tak divně podíval, očividně nechápal a v tom přiběhla zezarohu dcerka. No řeknu ti, měl jsem slušnej poker face :D.

<a> vis co by to bylo za krasu - najit divoke hnizdo a ziskat z nej med a plastve!!
<b> jj takový tyden na JIPce

18:10:45 <ona> moment, hned přijdu
20:23:14 <ona> jsem zpět
20:23:51 <on> v pohodě, ale rád bych si s tebou taky někdy proletěl. Vesmírnou loď nemá jen tak někdo :).
20:24:17 <ona> cože :D?
20:29:04 <on> No řekla jsi, že za moment jsi tu. Tedy šlo předpokládat, že se bude jednat maximálně tak o 10 minut. V mém prostoročasu uběhlo cca 133 minut. Pak lze spočítat, že jsi musela letět rychlostí cca 298 944 km/s, což je v podstatě rychlost světla. Tedy jsi za tu dobu mohla dosáhnout libovolného tělesa mezi sluncem a kousek za oběžnou dráhou Marsu (samozřejmě v závislosti na aktuální poloze těchto těles). Na základě těchto informací lze dále předpokládat, že buď patříš do vysoce technicky nadané skupiny lidí (ať už loď vymysleli sami, nebo našli a opravili mimozemskou) nebo patříš k mimozemské rase studující planetu Zemi. Pokud bych se měl držet při zemi, pak si se jen uvedla do stáze, což je mnohem pravděpodobnější vzhledem k technickým možnostem lidské rasy. Potom by se dalo spekulovat o nějakých lokálních časoprostorových anomáliích. Náhodou černá díra kolem tebe neproletěla? Teoreticky by měla zanechat viditelnou stopu. Na druhé straně by při této velikosti v lepším případě způsobila zemětřesení, v horším bychom tu už nebyli. Momentálně mě nic víc nenapadá. Analýza dokončena. Doporučovaná reakce: Za těchto okolností bych se chtěl s tebou opravdu vážně bez otálení zcela jistě seznámit.

<a> tak ty chceš jít na policajta?
<b> jo, budu hotovej Kolumbus
<a> rozumim

<ona> Nemáš nějaký nový recept?
<on> Recept na co?
<ona> Na něco děsně dobrýho
<on> Vemeš lahváč, otevřeš a vypiješ. To odpovídá zadání!

Komentář: Babica by koukal!

<on> víš co zrovna provedl náš syn? strhl na sebe to zatím nepřidělané zrcadlo..
<ona> a nestalo se mu nic proboha?
<on> ne, naštěstí se nerozbilo

<a> Zdravím tě, potřeboval bych poradit od zkušenějšího,chytřejšího a prostě ve všech směrech lepšího než jsem já.
<b> No tak to jsi mě potěšil :-), jen se ptej.
<a> Pustíš ke kompu bráchu?

Komentář: Ach to Ego :D

<a> dá se nějak zamaskovat propíchlej nos?
<b> piercingem...

<a> Díky bohu, že počítače vymysleli muži. Kdyby to byly ženy, tak binární soustavu reprezentují jedničky, nuly a "možná"

<a> Naši chtějí jet na dovolenou, zrovna když mám státnice. :-( Jinak bych si zajel s nima.
<b> A nemůžou to o pár dní posunout?
<a> Zeptám se na studijním oddělení. :-P

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1601 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1906 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2256 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2461 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2676 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 8 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 8 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.