Hlášky hodnocené kladně uživatelem „CrazzYdiot“

-!- miira has joined #fi.muni.cz
<miira> /msg NickServ IDENTIFY 8895
<miira> kua :)
<miira> vsichni to zapomente :)
-!- miira has quit [Client Quit]

<a> Dneska k nam do obchodu přišel nějaky duchodce a že chce počítač pro vnuka. Tak se ptám jaký by to měl být a on na to "Nějaký slabší on to má jen na hry..." :-D

Komentář: důchodci...

<a> dobrý den, odpovídám na ten inzerát z www.***.cz, nabízel jste tam LSD za pěknou cenu
<b> ehm?
<a> jeee :) pardon, melo byt LCD :) :)

Komentář: no C a S jsou od sebe docela daleko :)

<darkcraft> jak muze na tom skurvenem serveru bezet 3527 instanci apache?
<ntfs> darkcraft: najezd indianu

<dwbmb> mam spolubydlu z mostkovic, wilda, miluje jazz a ma linux
<red> nevedel jsem ze jsou v mostkovicich linuxáci... aspon si budete o čem mít večer povidat
<red> odpadne kazdodenní nudne se ptaní "co děláš"
<red> odpoved z obou stran bude dycky "kompiluji"
<dwbmb> jj zrovna kompiluje
<red> lol

<a> uklízečka právě tvrdí, že uklidila dobře, jen za to může špinavý hadr

<lojza> ja sem nikdy spanelsky nic moc rict neumel, muj vrchol je veta: No quiero comer mi abuelo muerto. (Nechci snist sveho mrtveho dedecka)

Komentář: ucime sa po spanielsky :)

<a> teď jsem zkoušel Gothic 2
<b> a? jaké to je?
<a> zítra se ve škole nic neděje, ne?

Komentář: už asi vím, co bude dělat :)

<a> tyve ... sme dneska meli minutu ticha jako pamatku na 11.9.2001 a do toho kamosovi zacal zvonit mobil a jako vyzvaneni mel projev hitlera :) ... ucitelka malem dostala mrtvici

<bübersson> a nebyla ti zima?
<čarodějka> nn, byla sem tam autem, takze ten kousek z auto do skoly a ze skoly do auta sem prezila, ale diky za optani... sem rada, ze nekomu zalezi na tom, jestli mi treba nahodou dopoledne nebyla zima... vis co, ted... az ted mam konecne pocit, ze v tomhle zmatenym a uspechanm svete nejsem sama... a ze i v tehle hekticke dobe existují hodní lidé, ktřeří nejsou v žádném případe sebestřední, nebo snad sobecky...
<bübersson> nemohla bys to trochu zkrátit??? se mi to nechce číst a nejseš jediná holka co mi tu píše...

Komentář: eště že existují hodní lidé

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.