Hlášky hodnocené kladně uživatelem „wary“

<Azzie> mame li 5 zenskejch a budemeli do sprchy brat po dvou mame 10 moznosti
<Tower> no ale do sprchy pude zatim mozna jedna...
<Azzie> je zajimavy ze kdyz budem brat po trech je to porad 10 moznosti
<Tower> lol

Komentář: @work

<a> ten toaletak to je univerzal.. lcd vylesti a neposkrabe.. prdel utre neposkrabe

Komentář: bez komentare :D

<Hannisek> ty jeste nespis?
<Péťa> ne
<Hannisek> to se ti rano asi nebu chtit vstavat co???;-)
<Péťa> se prospím ve škole tak proč spát přes noc
<Hannisek> :-D

Komentář: Studenti se maj...

<phoeniks> si linuxovy admin, je jasne, ze sa sprchujes iba, ked ma prist dievca alebo novy kernel

Komentář: Ten chlapec ma pozna ako vlastne ponozky :)

<Milabr> mimochodem, jen se bojim predem...jak se na lamera dostane clovek?
<Dolby_cz> tak ze ho tam nekdo da :D

Komentář: to je hned...

<Na|L> sa mi stava ze ked citam logy, cudujem sa co je to za kokota ten NaiL
<Na|L> a potom si spomeniem..

<ultramarine> ono i pouzivat zachod ve ctyrech tisicich je dost neprijemny. Kdyz clovek tlaci, tak ma pocit ze mu praskne hlava :)
<scheeze> na zachode bys nemel tlacit
<skru> tak tak, na zachode bys mel tahat

<Dolbac> jeste ze mam WXP co vypadaj a chovaj se jako W2000
<Dolbac> hovno
<Dolbac> ja mam vlastne W2000

Komentář: nekdy to co je, se pouze zda, ze je :D

<tomas> Jak vy to delate, ze ste tu celej den a k tomu jeste celej den kecate? To chci taky umet!
<anonym> tomas: spis se zeptej, jak to delam, ze jsem jeste neprisel o praci

Komentář: ubuntu@chat.linjab.net

<cato> mate nekdo rootovske heslo na <pocitac>.<domena>.cz? zmenil jsem pomoci sudo prava na /etc/sudoers a to je bohuzel pro sudo nevratny proces :-(
<rain> tomu cloveku uz zadny drogy a uz vubec ne root access

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.