Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Nozemek“

« 1 2 3 4 5 »

<a> Zdar, tak jak bylo na chalupě?
<b> Nic moc. Nastěhovali se nám tam sršně
<b> Báli jsme se, aby nás nepíchali
<b> Potřebovali jsme je vyhnat
<a> Takže jste je honili?
<b> Pokusili jsme se je vykouřit
<a> XD
<b> Nakonec jsme s nima ale pěkně vyjebali
<b> Táta našel nějakej biolit. Vlezl tam a vystříkal jim tu jejich díru

<Anet> ‎Jak bys pojmenoval tu tyčku co je v lízátku?
<Jeek> Karel

<a> čus víš už co dostaneš za maturitu?
<b> no když to udělám tak nedostanu přez hubu a budu mít pořád kde bydlet :)

Komentář: motivace k nezaplacení! :D

<a> Ja jsem takovy vul! :(
<b> Proc?
<a> Ani se neptej, chtel jsem si vystrelit z kolegy v praci, tak jsem do sve aplikace pridal podminku, ze kdyz to spusti on, tak mu to napise hlasku a vypne se mu to...
<a> No a dalsi den prisel sef, ze se mu program nechce spustit a hlasi mu to "Nejste hoden spusteni teto aplikace."

<Seth> Seš tady?
<Seth> HELE PLS
<Seth> Prosím seš tady? potřebuju poradit
<Seth> Přece se na mě nevysereš :-(
<Seth> Pozdravuje tě Lucka
<Masox> Která?

<Pedous> cus, heled mas pls tu statistiku na matiku? ja vubec nevim co tam ma bejt
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!
<Pedous> :-D
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!
<Pedous> fakt sory
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!
<Pedous> rikam ze sory
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!
<Pedous> rikam sory
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!
<Pedous> promin
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!
<Pedous> promin
<Red> NEJSEM TADY, DOPICI LIDI ČTĚTE STATUSY!

Komentář: miranda, automaticka odpoved a kamarad

<a> Hele jaktožes neska ráno přišel tak pozdě?
<b> To víš, měnil se jízdní řád a Český dráhy zase nestíhaly
<b> Přijdu na nádraží a oni hlásej: "Vlak bude mít 20min zpoždění!"
<b> Čekám dvacet minut a zase hlásej: "Zpoždění se protahuje na 50min, vyjíždí náhradní vlak!"
<b> A za dalších deset minut: "Náhradní vlak bude mít zpoždění 15min!"

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<a> Kámo du ti kolem bankomatu, a tam dědek tak kolem 70ti
<a> profesionálně tam vloží tu kartu, a zahlásí: "stovkůůů"

<a> Tak sem dneska dostal facku...
<b> za co prosim te?
<a> Ale, za mnou v autobuse si ňáká holka pustila techno na plný pecky, tak sem se otočil přes sedačku a zeptal se jestli by nemohla vypnout ty plechovky v pračce...
<b> lol!

Komentář: Každý něco poslouchá

« 1 2 3 4 5 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.