Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Rita“

« 1 2 3 4 5 6 7 »

<a> kolik je ti vlastně let?
<b> 22
<a> tak to si jen o dva roky starší, mě je dvacet
<b> no jo, naši mě ale dali do školi o rok později
<a> a co?
<b> kdybych šel normálně, bude mi už 23

<a> Kolos ... som raz kdesi cital, ze keby Titanic v Kosiciach vypol motory, tak zotrvacnostou by este stihol doplavat do Popradu .. samozrejme, keby to bolo na mori ...
<b> Nestihol .. V Letanovciach by už nemal žiadne kovové časti :-)

<a> čau, nevíš kdy má Jana svátek?
<b> která?
<a> všechny!!!

<a> Tak nás dneska po odpoledku zprdla uklízečka.. Taková ta <c>
<b> ta <c>? ta je desna no. nedavno jsem se nestrefil kapesnikem do kose, a servala me jeste nez jsem ho zvedl :-/
<a> No počkej.. Na nás řvala jak nepříčetná, že tu není od toho aby uklízela náš bordel..
<a> A slyšel to ředitel. Asi už jí má taky plné zuby, protože vletěl do třídy, rozhlédl se, asi viděl, že je celkem pořádek a řekl jí: "Tak to máte výpověď, protože přesně na to jsem vás najal."

<zakaznik> Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na procesor E8400
<helpdesk> A co Vám v tom bránilo..?

Komentář: minulý čas :P

<fraggle> Cau, prosimte chci reklamovat ban :) rekl jsem adminovi ze je blbej kre*en a on mi dal ban do 32.12.2020 -> stojim si zatim ze sem mel pravdu ^^

<a> to mi neuvěříš co se mi dneska stalo v autoškole :D
<b> povídej =D
<a> sem jel na tom čoprovi ne? a jak je nízkej, tak sme stáli na křižovatce a ten instruktor si stoupl a protahoval se (já si toho nevšiml) a najednou tam padla zelená, tak sem se rozjel a jel. A před další křižovatkou se ptám kam jet, ale žádná odpověď. Tak se otočím a on nikde :D tak to rychle otočím a jedu zpátky a on tam stojí na tý křižovatce a vůbec netuší :D :D :D
<b> omg :D

<a> Asi už nebudu moderátor...
<b> Jakto?
<a> Smazal jsem adminovi 3 příspěvky.

<Toe> tak jak jsi dopadl na zkousce z chemie?
<Jerry> No tak přijdu tam, sednu, vytáhnu si otázku. Chvilku nám dal na přípravu, moc sem toho nevěděl, tak jsem toho taky moc nenapsal. Pak mě začal zkoušet, sem tam sem něco řekl ale většinou doplněno o nějakou blbost. On už tak protáčel zoufalstvím oči. Pak se tak na mě podívá a povídá: "Tak co s váma?" a dodá "Víte co je to Zerg?" Moje srdce hráče Starcraftu najednou zaplesalo, koukna na další lidi, co seděli naproti a teprve čekali na vyzkoušení, bylo viděl jak se snažej si vzpomenout, co to je za sloučeninu nebo tak a já se jen lišácky usmál, v duchu si řekl "konečně se ty prosezený hodiny i Starcraftu vyplatěj," a povídam mu s lehkým úsměvem: "Samozřejmě." a on mi na to povídá "Výborně, tak příště míň hrajte a víc se učte a přijďte třeba za týden." :(

<a> Každé holce splním jakékoliv přání. :P
<b> Kámoška si přeje abys mi ho vykouřil. :-*

Komentář: :(

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.