Hlášky hodnocené kladně uživatelem „psykkoman“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> prosímtě potřeboval bych pomoct s matikou..
<b> 7
<a> ha ha.. ne vážně, začali jsme brát limity, vim že je umíš..
<a> limita pro x->nekonecno z (14x^2-5x+52)/(2x^2+2)
<a> nějak nevim jak to zkrátit..
<b> 7
<a> hm tak fakt díky..
* a se obrátil na <c> ..
<a> čus, prosímtě <b> mi není schopnej pomoct, zvládáš limity?
<c> no snad jo, povídej
<a> limita pro x->nekonecno z (14x^2-5x+52)/(2x^2+2)
<c> 7
<a> jděte do prdele!

Komentář: Pro ty co si to nespočtou - vážně to 7 je.. ^^

<a> Na zkoušku je povoleno přinést jen vlastní ručně psaný tahák formátu A4 to mám ako chápať ?
<b> Že si zoberieš formát A4 a ručne! (áno, je to v dnešnej dobe neskutočne barbarské uchylovať sa k takýmto riešeniam) si doňho napíš čo len chceš. Ideálne správy ako "Ty to zvládneš " "To predsa vieš!" atp.
<c> Prý je dovoleno jen runové písmo a psát brkem a krví!
<d> Krví jednorožce, doufám, nic jiného zásadně nepoužívám
<b> Hlavne brko musí byť z páva, ktorého si obetoval C'thulhulovi za splnu mesiaca v kaukazkých horách. Inak ťa ani nepustia na písomku...
<e> Takže chcete říct, že to pižmo samce patagonského dikobraza jsem si objednal zbytečně? Kde teď seženu krev jednorožce... když jsem podal inzerát, že se mi můj jednorožec ztratil tak se mi nikdo neozval, čekal jsem na konci duhy jak ocas a nikdo :(
<f> To otvírají nový obor Čar a kouzel, anebo jsem si spletl školu ?

Komentář: Diskuze jedné studijní skupiny MUNI.

<ekonomická sekce> Vážení,je možné, že do Vaší služební schránky obdržíte mail, jehož znění je níže. Jedná se o podvodný email! Prosím nereagujte na něj v žádném případě a smažte jej kombinací kláves SHIT + DELETE. Děkuji
<ekonomická sekce> Vážení,v předchozím mailu jsem Vás upozornil na podvodný email a na způsob, jak jej odstranit. Došlo ovšem mezi mou klávesnicí a židlí k drobné chybce.Pokud byste hledali klávesu SHIT na své klávesnici, tak vězte, že tam skutečně není. Správná kombinace pro smazání emailu je SHIFT + DELETE.

Komentář: A hned je pondělí veselejší:-)

<a> já už jdu k tý chemii :D
<a> pac
<b> Ty nejhorší vzorce už mám vypsaný, na 100% tam dá "kation tetraaquaměďnatý" a kyselinu "Hexahydrogentellurovou"
<a> To máš z učebnice nebo z poznámek?
<b> Z učebnice
<a> tak to tam nedá
<b> z poznámek mám akorát obřího zelenýho králíka v obleku supermana

<a> No, ale to ti musím říct. Známá si koupila v Ikee takovou tu palmu.
<a> Dracena se myslím jmenuje. No a dovezla si jí domů. No a když jí zalejvala, tak v ní pískalo.
<b> To byla nějaká masožravá ne?
<a> Ne počkej. Když jí to dělalo už pár dní, tak se jí to zdálo divný, tak zavolala do Ikey.
<a> A oni na ní: Okamžitě opusťte místnost, zavřete dveře a nevcházejte tam, zachvilku jsme u vás.
<a> Přijeli a kytku si odvezli. Že prý jsou v ní zalezlá tarantule s mladejma a že to není první případ.
<a> Chápeš to? Tarantule v kytce! I s mladejma. A pískalo to proto, že oni nemaj rádi vodu, takže ta matka jí zadržovala a chránila tak ty mladý.
<b> Cože? Vážně? Super! Ikea si říkala? Dracena, to je ta levná kytka ne?
<a> No, kolem čtyřiceti korun.
<b> Super! ;-)
<a> Pochopil si, co jsem psala?
<b> No jasně, řekni mi, kde dneska seženeš tarantuli i s mladejma ze čtyři pětky?!

Komentář: Tak to by mě nenapadlo

<Zákazník> Chci reklamovat laptop.
<> Jaký je tam problém?
<Zákazník> Prstidlo nefunguje.
<> Prosím?
<Zákazník> No prstidlo. To pod klávesnicí.
<> Myslíte touchpad?
<Zákazník> Asi ano.

Komentář: Myšítko a myšpad se dá pochopit, ale prstidlo?

<a> Byl jsem pomáhat studentům z Erasmu vyplňovat papíry k přechodnýmu pobytu. Oni totiž na cizinecké policii neumí anglicky.
<b> To si děláš doufám prdel.
<a> Ne, fakt. Všechny formuláře jsou česky a mají tam na frontu systém s číslama, který vyvolávají taky v češtině.
<b> A to si jako ještě nikdo nestěžoval?
<a> Asi jo, ale nikdo mu nerozuměl.

<A> Zajdem ke Kláře nebo k Danovi?
<B> Ke Kláře.
<A> Ty znáš Kláru?
<B> Ne, ale znám Dana.

<a> to nenávidm, buchtička, mušlička, broskvička... copak mám mezi nohama bufet?

<a> hele a co ten test z chemie, těžký?
<b> takovej trollův standard
<b> ale byla prdel <c> ho celkem nasral :D
<b> víš jak nám řikal tu pomůcku na vitaminy rozpustný v tucích?
<a> jj ze slova ZADEK škrtnu Z...to je jediný co bych věděl :)
<b> no tak <c> napsal do testu RDEL :D

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 59 minutami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.