Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Fremaner“

<a> Trojka?
<b> Dáme?

Komentář: :D Ptala jsem se na vysvědčení

<a> Proč já a Týnka máme největší hlad v neděli? Existuje na to ňáka odpověď?!
<b> PROTOŽE JSTE ANOREKTICKÝ KRÁVY CO CELEJ TEJDEN NEŽEROU

Komentář: LST co dodat XD

<a> No, mohl bych být třeba nájemným vrahem...
<ségra> Nemohl, neumíš po sobě uklízet.

<a> kua, vzdycky zapomenu na akustiku naseho sidliste...
<b> ?
<a> mam otevreny okno a neco tu tvorim, nacez jsem se na to nasral a zarval "KURVA!"
<a> vratilo se mi to trikrat ozvenou z venku :-))
<b> :-D museli mít sousedi radost
...
<a> hele, ted mi doslo, ze tu v okoli bydlej tri moje byvaly pritelkyne :-)
<a> doufam, ze maj taky otevreny okno

Komentář: patří jim to!

<a> Lidičky, zdravím vas, chtěla jsem se zeptat když slišite nějakej pořadnej hipec taky se vam chce hned trsat?
<b> Ne!
<c> Ne!
<d> Ne!
<e> Ne!
<f> Ne!
<g> Ne!
<h> Jo totalně moc

Komentář: jeden se přeci našel :D

<Anička> Čau brouku, hele nepřipadá ti zbytečný mi psát tolik sms denně??? Vzdyt to musí bejt drahý jak prase... Zvlášť ještě když mi píšeš MILUJI TE do osmi zpráv po jenom písmenku...
<Nero> klídek kotě kolikrát jsem ti říkal že mam zprávy do O2 zadáčo, takže klídek...
<Anička> 1) ty tvoje věčný spamy mě už pěkně serou a za 2) mam T-Mobile blbečku!!!

<a> Yahoooo!!! Mám 2 z chování!

Komentář: Hack školní systém a chtěli ho vyloučit...

<ona> Miluju tě!!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
<on> je to sice moc hezke, tolik pusinek, ale ani zdaleka mi to nevynahradi tvoji pitomost
<on> *pritomnost

Komentář: no comment :)

<xFighter> eskymo uz s nama MoHaa hrat nebude
<Red> proc?
<xFighter> nj jeho holku stvalo ze furt sedi u PC a hraje a nevjenuje se ji a tak rekla: Bud pocitac nebo ja!
<Red> njn skoda no
<eskymo> cus kluci dame MoHaa?

Komentář: lol to se fakt stalo xD umi si vybrat

<ona> milacku nasla sem novou polohu, ale je docela slozita
<on> hmm slozita? posli link
<ona> *link*
<on> tak snadne!
<on> tak snad ne!*

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.