Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zelvi“

<molrog> co to je za soubor? .mkv
<RadeQ> molrog: mkv= mrkev, otevres to v programu zelenina
<smrtka.smrtici> nebo hodis do hrnce s maslem a dusis do meka
<molrog> no diky
<RadeQ> molrog: NP, vis kde se mas ptat

Komentář: DC++ hub

<julius> lol ... tady mam na chatu jednu holku ... tam sou záliby:sex
<lama> noa?
<julius> a pod tim je věk:12 :)
<lama> :)

Komentář: co dodat

<Kojot> Kurňa! Já zapoměl heslo. Když chco obnovit heslo, chtěj jméno. Když chci zjistit jméno, chtěj mail. Když chci obnovit heslo na mail, chtěj dvě kontrolní otázky. A ZAJÍMALO BY MĚ CO JSEM HULIL KDYŽ JSEM JAKO KONTROLNÍ OTÁZKU ZADAL DÝLKU OCASU v CENTIMETRECH MÝHO 3 ROKY MRTVÝHO PSA?!

Komentář: Ať žije obnovování

<Jakub> jak se jmenuje ten program s těma knížkama
<champi> winrar
<Jakub> jj dik

Komentář: zachvili se zepta k cemu to je .)

<Ichey> psal jsem na adminstraci vedlejšího komplexu koho mají za poskytovatele, že ten náš je drahý, paní to přeposlala svému poskytovateli, který mi poslal nabídku, problém je, že je to ten samý co náš.

<bfu`Yousmell> jakoze este na byvlae skole
<bfu`Yousmell> dostala ucitelka kdyz psalal na tabuli
<bfu`Yousmell> papirkem dozadu do hlavy
<bfu`Yousmell> se otocila
<bfu`Yousmell> zeptala se kdo to byl?!!!
<bfu`Yousmell> a nic
<bfu`Yousmell> a pak zezadu
<bfu`Yousmell> "delostrelectvo"

<RAP-TOR> Hypiz> haj haj
<RubberDuck> RAP-TOR > Popletl sis pismena.. Ve skutecnosti je to hej hej a ma to i pokracovani... Hej hej RubberDuck je nej... :D
<RAP-TOR> RubberDuck> nn.. hej hej, RubberDuck je gay :)
<cruelty> fuj fuj RubberDuck je hnuj ;)
<RubberDuck> Oka... Tak jinak... Dvojka trojka sedmicka RubberDuck je jednicka... :D
<RAP-TOR> dvojka, trojka, sestka, RubberDuck je stetka
<cruelty> lol :D
<RubberDuck> uz se s vama nebavim... Zesmesnujete nejvetsiho mezi vsemi... :D
<RAP-TOR> RubberDuck> nejvetsiho blbce :D
<Hypiz> dvacetset a pul RubberDuck je vul ;)
<RubberDuck> trinact celych jedna RubberDuck je bedna.. :D
<RAP-TOR> :D
<RubberDuck> :D
<RubberDuck> RubberDuck > Ty prej nejsi ani malickej EGOista co???
<RubberDuck> RubberDuck > Vubeeeec!!! :D
<cruelty> RubberDuck->> nebav se snim je to hnup
<RAP-TOR> :))
<RubberDuck> Sedm a tri poloviny cruelty keca voloviny... :D

Komentář: Nedelni ranni chvilka poezie ve stredu vecer

<Georg> zahulime?
<Georg> preklep
<Georg> to melo bej t jinam
<czechcomputer> dobrý den :)

Komentář: mazec ne

<r080> hi
<r080> vcera vam padl router ze?
<c00ba> jo. neco o tom vis?
<r080> bohuzel
<r080> kokot sem vypinal pocitac a napsal jsem to do vaseho routeru kua
<r080> chtel jsem ti to zavolat a nez jsem vlezl do vytahu, tak jsem na to zapomel
<c00ba> ROFL

<czShadoW> Nevite nekdo, jake uplatneni ma vystudovany filozof?
<thingwath> pomocne stavebni prace

Komentář: Ono to tak nějak bude :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.