Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<a> ahoj popises?
<b> popisem
<a> nahod temu
<b> kolkatacka si?
<a> tretiacka
<b> a na akej strednej skole?
<a> ja chodim na zakladnu skolu...

Komentář: deti :D

<Elax> Švagrovi mojí tety nefungovala trouba 1,5 roku a nechali to být
<Elax> samozřejmě dokud tam nepřijela teta a nezjistila že jí musí zapojit do zásuvky... :D

Komentář: :o)

<a> myslíš, že je brzy po měsíci známosti mít dítě?
<b> pokud myslíš narozené, tak docela jo

<blackrat> Sem tedka dneska nesl Tv (vecne vykalenymu opilcovi) vypaleny CD a slysim za dverma jak rve na nekoho do telefonu:
<blackrat> on: "Petikilo za tri gramy? Ty ses posral ne?"
<blackrat> já: "Teda Tome, sem nevedel zes zacal aj smazit? ;-)"
<blackrat> on: "Ale hovno, jen shanim pastu na prilepeni chladice na procesor!!!"

<a> My jsme si včera hráli na microsoft víš to :)
<a> Já byl Windows a pořád jsem padal a ty jsi byl Service Pack a dělal si všechno možný pro to abych stabilnější :)

Komentář: Popis cesty z hospody...

<a> A kde ten tabulátor jako je?
<b> Uplne vlevo, nahoře pod středníkem a ten pod escapem
<a> tak to řeknu hneed že na klávesnici...
<b> ROFL! :-D Kdes ho jako hledal? :-D
<a> no na monitoru...

Komentář: bratranec dostal notebooka :-D

<Nikeš> Člověče, čumim na oblohu a říkam si, jeee, slunce v úplňku...

Komentář: To jsou stavy

<a> Nepřeháníme to s těma energy drinkama?
<b> Ani ne, proč?
<a> Už celé 3 hodiny jsem nemrkl

Komentář: 7. energy drink

<a> tyvole dmnc
<a> chci zaplatit fakturu
<a> a misto do ebanky jdu na ebay
<b> chces ukecat lepsi cenu, jo? :)

<on> chtěl sem se tě na něco zeptat...
<ona> ano? poslouchám
DCC SEND request sent to ona: ring.jpg
<on> vezmeš si mě?
<ona> ???

Komentář: njn... doba nám pokročila :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 6 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.