Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zelvi“

<a> budes s nami hravat ten World of Warcraft?
<b> ale mne to nepojde...
<a> preco myslis? ved mas dobry pocitac
<b> ked mne idu iba auta

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

<Kicka> a nezavola
<Bones> kto?
<Kicka> ty
<Bones> co ja?
<Kicka> nezavolas
<Bones> kam?

Komentář: No coment xD

-!- Nes is now known as lucinka_15
<lucinka_15> ja jen hledam jmeno toho serveru kde je cesky kanal #linux / minule jste mi rikali, ze kdyz budu mit tento nick, tak budete ochotnejsi

Komentář: #czf@czfree.net

<johnko> inak ona je vždy taká tichšia?
<shaggy> zuzka? aj hej
<johnko> za to môžeš ty
<shaggy> čo? :D
<johnko> stavím sa, že vždy keď sa rozhovorí, tak jej niečím zapcháš ústa
<shaggy> :D kokot
<shaggy> ježíííš, tým nie :D
<johnko> hej na ten som myslel :D

Komentář: ale ináč je to slušné dievča

<ScorPio> mě je 17 a tobě je kolik? :D
<Scretch> 17
<ScorPio> Narozen kdy?
<Scretch> V noci :D
<ScorPio> Debile :D Měsíc?
<Scretch> neni vidět,a okno se mi otvírat nechce :D

Komentář: marná snaha omg :D

<a> uz mas net?
<b> jo
<a> atsvp
<b> sem to vcera vzal do svych rukou a sel sem na reditelstvi upc
<a> heh
<b> pan reditel rikal, ze bych si mohl odpustit ten sarkasticky ton, kdyz nevim s kym mluvim :-)
<a> coze :p?
<b> no, mi tak jako rekli ze me nepustej nahoru a ze s nima mam mluvit pres telefon v recepci, tak sem se propasoval do kancelare nekoho
<b> no a on to byl reditel :-)

Komentář: Zakaznicka podpora UPC; po dvou tydnech odpojeni kabelu

<D-Evil> hmm, mam vedle klavesnice pomerne nezvykly prislusenstvi
<D-Evil> na jedny strane mys
<D-Evil> a na druhy kocka
<D-Evil> :)

<Plx> ja som raz naraz cural a pil ked som cel skusit ci to pojde donekonecna:-D

Komentář: no coment

<a> jako, to co vařím to jsou koncerty chutových buněk, bohužel jsem okolním světem zatím nepochopen
<b> :))))))protože okolní svět má ty chuťové buňky ještě v pořádku
<b> :-D
<a> jn včera sem to přehnal s tou pálivou omáčkou, když sem ale tu směs stabilizoval velkou dávkou kečupu, tak alespoň přestala svítit
<b> :-D:-D:-D:-D
<a> a dalo se to jíst :)

Komentář: vaříme na icq:-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.