Hlášky hodnocené kladně uživatelem „11wizards“

<miso> ahoj, chcel by som sa spytat...ako mam holke naznacit, ze s nou chcem mat sex? Porad, ako...
<sofia> musis ju najprv zbalit:)
<miso> a ako? mam sa jej spytat, ci sa so mnou nechce stretnut osamote?
<sofia> niee, pozvi ju na zmrzku, chodte na prechadzku...a potom ju skus pobozkat...a potom to pojde samo :)
<sofia> a potom daj vediet, ako to dopadlo :)
<miso> dam...nepojdeme na zmrzku? :)

Komentář: ...to je tak, ked na vas niekto utoci vasimi vlastnymi zbranami :))

<ona> a co teď děláš?
<on> sedím a čekám na zvonění..
<ona> a co máte za hodinu?
<on> asi ti to moc neřekne, operační systémy..
<ona> ahá, pán doktor..

<a> Takové ty výmluvy typu "Nemohl jsem se učit, protože mi pes poblil materiály" člověku přijdou vtipné do doby, než je opravdu zažije...

<ona> chtěla jsem přejít k haré krišna, ale rozmyslela jsem si to
<ona> "Každý člen je povinen vzdát se masa, ryb, vajec, čaje, kávy, tabáku, alkoholu a ostatních drog. Sex je povolen pouze manželům a za účelem plození dětí (tím jsou také zakázány homosexuální praktiky). Členové jsou povinni dodržovat čtyři základní příkazy, které se dále rozvíjejí. Jsou to: Nejíst maso, ryby a vejce, Nepožívat žádné omamné látky (sem patří zákaz pití kávy a čaje), Zdrženlivé sexuální chování, Zákaz hazardních her
<on> hehe
<ona> no to vůbec
<ona> čaje se nevzdám
<on> asi tak

Komentář: Jaképak duchovní hodnoty, čaj je čaj...

<a> Vždycky, když manželce rozeberu notebook abych jej vyčistil, zbyde mi pár šroubků
<a> i včera mi tři zbyly a noťas funguje bez problémů
<a> ještě dvě-tři čištění a bude to šroubek-free notebook :-)

<nick_949> jak se tu máte?
<je_mi_zle> zkus hádat...

Komentář: máme se skvěle...

<a> Mám teď takovou podzemkovou chvilku.
<b> Podzemkovou??
<a> Podzemkovou - od slova podzemka (podzemní dráha). Dojídám tu sendvič ze Subway, na stole mám rozložené nejnovější Metro a k tomu mi z YouTUBE hrají Velvet Underground

Komentář: FD ČVUT :)

<b> Tak zase nemám co jíst...
<a> co se zase stalo? :D
<b> Přivezl jsem si domácí sýr a fičel jsem na výkend pryč. A víš jak se mi u nás tak občas "ztrácí" jídlo - prostě mi ho někdo znárodní... Tak jsem ho dával do lednice a říkám si jak to vyřeším.
<a> jsem zvedavy :D
<b> No, tak jsem k němu do sáčku dal lístek s nápisem: "Nejíst - pokus." A dokreslil k tomu pro větší efekt i lebku s hnáty. :-D
<a> prezil? :D
<b> Hmm... Vrátím se domů a v lednici nic. Tak se ptám co se stalo. A že prý co si dovoluju dávat něco takového do lednice když je to jedovaté... Takže je v popelnici... Tak nemám zase nic.
<a> nevyberes si :D

<a> no ako ti dopadla matura?
<b> tak bola to poriadna zabava, pretoze skusajuce od smiechu az plakali...
<a> co si vytiahol?
<b> samozrejme, to co som nevedel.. Laco Novomestsky, Jan Smrek a DAV.. blbosti.. Nieco som si pametal z hodiny, tak hovorim, ze Jan Smrek mal choru dceru a to ovlyplynilo jeho tvorbu. Ucitelka vybuch smiechu. Ze to nie je Jan Smrek ale Milan Rufus.
<a> Heh :D
<b> tak hovorim, ze bol Milan Rufus mal choru dceru, a ze to poznacilo jeho tvorbu :D a pocuvaj dalej, kedze som o tom velmi nic nevedel, tak sa ma opytala do akeho smeru patri Jan Smrek. :D Pozeram na nu a kedze som nemal ani sajnu tak som strelil naturizmus. Kedze sa vsetky tri zacali rehotat, vedel som, ze som strelil zle. Tak sa ma jedna opytala, preco prave do naturizmu no a ja ze, tak preto lebo sa volal Smrek. Vtedy zacali plakat od smiechu a uz to bolo :D
<a> :D No coment kamo :D
<b> ani ja sa nevyjadrujem, nakoniec som to spravil takze pohoda :D

Komentář: naturizmus - lit. smer spojeny s prirodou

<zamestnanec> http://***/prostitutky-ako-odmena-pre-zamestnancov.html
<šéf> tak daleko este nie sme :-)
<zamestnanec> a ako daleko sme zatial ?
<šéf> stravne listky :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.