Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<a> Jdeš chlastat?
<b> Ne-e, nemám náladu... skočil jsem na vejce!
<a> co?
<b> skončil jsem na vejšce... kua

<Blek> pak te budou pres cookies sledovat jak casto sem lezes a co tady hledas
<Apu> oo happy
<Blek> ale pokud nemas paranoidni poruchu, tak se sledovani bat nemusis --- protoze o nem nebudes vedet.

<JohnyX> hele dmnce... cely vecer mam na hlave sluchatka, ale celou dobu nic nemam pustenyho xD

Komentář: Ta paměť... :D

<a> Chtel jsem vam puvodne z francie *carka* kde ted travim prazdniny *carka* napsat neco delsiho. Ale omezim se jen na: ZASRANA FRANCOUZSKA KLAVESNICE *vykricnik* *vykricnik* *vykricnik*

<zakaznik> vy mne porad nechapete!
<support> ne, to Vy nechapete, ze ja to uz davno chapu

Komentář: zakaznicka podpora

<darkangel> moje matka je úžasná
<darkangel> píše mi z obýváku sms "Podej mi řízek"!

<puki> da dafe kafe?
<dafe> :-) sekundicku
<puki> se-co?
<dafe> pockaj do pici

<a> Předevčírem se mi zdál naprosto rozsekávající sen (a to není řečeno ve smyslu, že by tento sen byl nějakým způsubem hustý nebo by to bylo eo ipso řečeno v lingvisticko-sociálním odstínu sémantickém, nýbrž jen se zřetelem k antecedentu zdání a konsekventu, přičemž ten se projevil v nebléhém stavu mé osoby, který by se ut supra dal označit za rozsekávající), takže zejtra povyprávim :-)
<b> :D Pochopil sem z toho akorát to, že se ti zdál sen :D

<Jan P.> vis co to je vrchoil lenosti v mem podani? :D
<Jiri H> netusim :-)
<Jan P.> pripojit se vzdalenou plochou z notasu v pelechu do obejvaku na pc kde je pustena web kamera namirena na tv :D

Komentář: Moje konverzace na MSN

<ona> ja se v tobe nevyznam, kdyz jsem na tom driv byla blbe, tak jsme se bavili ze az to pomine tak teprve muzem byt opravdu pratele, no a ted kdyz uz jsem ok, tak mam pocit ze o to vubec nestojis, v cem je zase problem?
<on> taktuju si procesor

Komentář: tak neser

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.