Hlášky hodnocené kladně uživatelem „besanek“

<spity> ^]: jako sorry ale co mas proti sukani prasat? :)
<^]> spity: asi jako tolik, co ty proti sukani veverek :)
<spity> no prave, me to prijde ze delas z komara velblouda (kteryho by slo docela normalne sukat :-)

Komentář: #czf@czfree.net

<d4niX> panove to je ale spatny rano ... sem si ted oblikl domaci teplaky misto kalhot .... kua i podvedomi vico je dobry.... zustat doma v teple

<Darksome> Takze na lovu, co? ;o))
<Crossfire> no, ne tak uplne, vcera sem se rozesel s mladou
<Darksome> to te lituju, ja se vcera taky rozesla s pritelem, vim jaky to je :-(
<Crossfire> Ani me to moc nermouti, citim se ted lip
<Darksome> No me to dostalo hodne :-(
<Crossfire> me to uz docela dlouho otravovalo..
<Darksome> jak se jmenujes?
<Crossfire> Ales
<Darksome> a odkud?
<Crossfire> Vinohrady
<Darksome> ty bastarde
-!- Darksome has left
<Crossfire> Lenko?

<a> ja vsechny svoje ap pojmenovavam podle geograficke polohy ....
<a> resp. svoje jedno ap

Komentář: pan je ovsem znalec

<critter> tyjo
<critter> aspon mi reknete celej prikaz na zapnuti maskarady...
...
<macros> cat /dev/dsp > /dev/hda
<macros> a neco peknyho zapiskej do mikraku

Komentář: #czf@czfree.net

<Kepac> co se tady da delat kdyz je kanal opless?
<hody> bordel ;)

Komentář: IRCNet, #ostrava

<Virnik> heilin: no vidis, ja svuj linux zabil asi 5x nez jsem se v tom naucil....ale ted je to parada
<heilin> jop
<jezek2> jj zabijenim se clovek uci ;)

Komentář: #czf@CZFree.Net

<ryuu> pochopitelne, nejlip na tom jsou lide, co v cecku delaji 30 let..
<Jimmy> Hmmm .... 30 let .... to uz jsou ale asi primo programatori Woken ....

Komentář: Chudaci Kerrigan & Ritchie :o)

-!- fabianPHA has quit [Leaving]
<fabianPHA> ee alt+f4 na win nefunguje jako nova plocha:)
<fabianPHA> nejak si nemuzu zviknout:)

Komentář: ircnet

<Jack.Torrance> JAK SE DRIVE RIKALO NEJNIZSI MOZNE TEPLOTE?
<T.F.> zasrana zima

Komentář: #trivia@xchat.cz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.