Hlášky hodnocené kladně uživatelem „riddick09“

<a> dnes jsme s kamaradkou odhalily dalsi z pocitacovych taju!
<a> prisly jsme na to co dela ten scroll lock
<b> hmm.. to mě zajímá, to jsem nezjišťoval :)
<a> jak sou na klavesnici ty tri svetylka
<a> tak scroll lockem se ovlada to vedle caps locku

<a> ... co to meleš?
<b> sorry, sem trochu navátej, dopíjim basu než dojde záruka..
<a> fakt? Kdy má vypršet?
<b> 13.4.2011
<a> ?! Tak proč jí vypijíš dneska?
<b> nechci to ponechat náhodě

Komentář: 22.11.2010

<a> Mám problémy se zákonem zachování hmotnosti. Zejména své vlastní.

15:31 <a> pocuj, mam problem.
15:31 <a> chcem vytlacit jednu mapu ale ked ju otvorim tak ju mam hore hlavou
15:32 <a> a neviem, ako ju mam otocit aby som ju nevytlacila naopak
15:32 <b> Hm... Ako to povedat. O tvojom logickom mysleni som si nikdy iluzie nerobila, ale predsa...
15:33 <b> Fakt ta nenapadlo vytlacit ju tak, ako je a potom proste otocit papier?
15:33 <a> ahaaa, jasne...

<a> Asi umřu na ozáření :(
<a> Podle hustoty kterou jsem teď vypočítal práve držim v ruce kvádr z plutonia xDDD

Komentář: Nadějný fyzik ...

<a> můj komp je jako motor u A-10
<b> to má takovej výkon?!!
<a> ne, dělá takovej bordel

<a> a čím bys chtěl vlastně bejt?
<b> JUDr.
<a> nevím jesli bych chtěla abys mě zrovna ty operoval :D
<b> Ok, tak jinak - právníkem

23:51 <Kajika> Ahojík :)))
23:52 <Johny> nazdar...
23:52 <Kajika> Co tu ještě děláš ?Neni už moc pozdě ?xD
23:53 <Johny> Hm, máš pravdu
23:53 -!- <Johny> has quit

<a> Hochu, dneska na brigádě (v Lidlu), jsem u pokladny a přijede týpek s prázdnym košíkem a solí v ruce, položí to na pás a tahá platební kartu, řikam "Člověče, to nemáte 3 koruny na sůl" a on povídá "Měl jsem bůra, ale já ho nacpal do košíku"

Komentář: když si někdo na samotnou sůl vezme košík :D

<a> dneska přišel na benzinu cikán, že jde vrátit flašky a pak si za to něco koupí.. tak je tam tak jako vyskládal... pane mám jich 21... ak jako ne že bych pochyboval, že neumí počítat, ale prostě do bedny se jich vejde 20 a oni někdy nahlásí víc a ty pak proděláváš.. bylo jich tam 15, tak jsem ho poprosil, aby je přepočítal.. a on skončil u 11. Pak se zasekl a at se nezlobim že ho bolí hlava a nemůže to dopočítat :D Tak jako nevim jestli neuměl do 20ti, nebo si ze mě dělal prdel..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.