Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<Ref> Lidi, šetřte naše lesy, vytírejte si prdel sovou!
<Sova> Dobrý den, mám si to brát osobně? :)

<ona> I LOVE U
<on> kdo je zase U?

<a> sem ji pozval na taneční soutěž společenských tancu
<b> a umi tancit?
<a> samozřejmě že umí
<b> no a co je za problem?
<a> on je problem že sem počítal s tím že odmítne :-D

Komentář: Když je kamoš vůl xD

<on> povídej mi něco pěknýho :)
<ona> mám tě ráda
<on> a dál? :)
<ona> chci tě obejmout
<on> pokračuj :)
<ona> chci ti dát pusu
<on> pokračuj :)
<ona> čekáš že se s tebou vyspim nebo co? :D

Komentář: icq

<a> Ja teda du
<b> kam?
<a> no do ty nemocnice
<b> ty si nemocnej?
<a> ee ja ne, vis jak sme sli vcera ven?
<b> jasne...
<a> no tak jak si odesel tak sme sli jeste za tu trafiku a potom jak tam sou ty dlouhy schody no a ted navic byli namrzli... tam jak sme sli tak Honza hodil drzku dole tak si Kuba rekl ze Honza sel pomalu, to zapricinilo pad takze kdyz pujde rychle tak nespadne... no tak se rozbehl

<FFK> ty vole, teď nás pobavil dušan :D
<TereSKA> jakto?
<FFK> sem ho měla vedle na gauči a táta ho začal hladit... a z televize se ozvalo: "co na mě šaháš? sem snad tvoje stará?" :D
<TereSKA> :DDDDD
<FFK> ‎tak sme se smáli, von si na mě stoup a koukal na mě... a z tv zase: "kde sem tu holku jen viděl?"
<FFK> a to sme se smáli uplně moc a z tv: "no zbláznili ste se?!"
<TereSKA> ty vole :DD

Komentář: Dušan je králík :o)

<a> tak kluci mamu tu 3 holky co s tym udelame? :D
<b> zabanujeme je?

Komentář: TrackMania

<Private_Joker> me furt vola kamos, ze prej asi spacha sebevrazdu
<lama> hmmm to neni dobry
<Private_Joker> ale ono to ted uz asi bude v pohode, uz tri dny nevolal

Komentář: uz je na tom asi lip

<a> sedim si na zidli v pokoji, ctu si ucebnici (zkouska za 3dny), za mnou na stole vypnutej komp v tom vejde matka, udivene na me koukne a pak se zepta: "To nejde internet?"

Komentář: at delate co delate, stejne se nezavdecite

<a> nezahras?
<b> Učím sa.
<b> Čo si to nahováram...
<b> Mám tu knihu a pozerám videá.
<a> dufam, ze porno :)
<b> Nijéééé
<b> Ja a porno?
<b> Dnes len hentai.
<a> zaujimave? .)
<b> Ani nie. Dám si radšej niečo poriadne.
...
<b> Kurva.
<b> Sem vošiel otec.
<b> A som v zmätku klikol na Maximalizovať.
<a> rofll, co povedal?
<b> Že je rád, že sa ten 22palcový monitor naplno využíva.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.