Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zelvi“

<pferda> tyve, slusne perlim v elaboratu, sem tam napsal: mosazny valecek z neznameho meterialu

<a> muzu se zeptat na neco co primo nesouvisi s tematem diskuse?
<b> zeptat se muzes, akorat te vsichni poslou tak nejspis do prdele

<Peca> sme si v brně koupili plechovku piva do vlaku a hamburger :D
<Luky> ja dneska basu piv na kolej, uz mi doslo
<Peca> no a zapomněl sem že si musim ve svinově kupit listek na bus :D
<Peca> tak sem ji řek o listek a divam se že v penežence par drobnych :D
tak sem to všechno vysypal a ještě sem prohrabal kapsy :D a mel sem 9,50 :D a ona řikala 10 :D
<Peca> tak sme řikal že vic už ze sebe nevytřesu :D
<Peca> tak se chvilu krutila a řikala teda at ji ten padesatnik někdy donesu :D
<Luky> ja bych se hanbou propadl,
<Peca> taka ostuda :D
<Peca> a ještě jedna zabavna historka ze včerejška z Billy :D
<Peca> sem si šel koupit salam :D
<Peca> a řikal sem si že tam mam na pokoji 2 rohliky... tak sem uvažoval kolik muže stat 2 platky slaniny :)
<Peca> a pak sem tam zašel a řek sme at mi da dva platky slaniny :D
<Luky> delas si prdel?
<Peca> řikal že to ještě nikdy nezkoušel :)
<Peca> tak sme řikal at se neboji že to určitě zvladne :D
<Luky> no a dal?
<Peca> no nic, navažil mi dva platky za 4,90 :D

Komentář: informatici z brna...

<qteck> Yossarian: co to je programator?
<paces> programator je introvertni, flegmaticke individuum, z biologickeho pohledu podobne opici
<qteck> paces: opicky jsou hezky! a nejaky jsou chytrejsi nez clovek.
<paces> vsak programatori jsou chytrejsi nez lide

<dr.macek> Ty vole... po dlouhý době sem potřeboval použít disketu... tak jí tam strčim... a čekám až naběhne autorun...
<b> To se asi nedočkáš
<dr.macek> to ne :-)

Komentář: Co dodat :-)

<ada> mam dobru spravu
<r34> si tehotna?
<ada> ktora je vlastne tak trochu zla...
<r34> ved hovorim...

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<ona> cauky
<ona> potrebuju radu
<on> cus
<on> ptej se
<ona> chveje se mi monitor
<ona> jen tak jemne ale skube to s vocima
<ona> co stim
<on> vyndej si vibrator...

Komentář: chtela to svest na techniku... :))

<Mikeek> lol sem myslel ze WC znamena Wild Call (neco jako "priroda vola") a vono je to Water Closet :DD

<nazghrell> a zas zejtra školy :(
<waror24> hm taky se nerad učím x(
<nazghrell> kvuli tomu to není budu se muset vykoupat :/
<waror24> hm když se nekoupeš nebudou te chtít stetky
-!- kattie has joined
<kattie> nazzghrellku už šli naši pryč pojd an ten group

Komentář: :) :P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.