Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Ciko“

<a> jsi tu?
<b> jj jsem
<b> tak mam novej zazitek :-) nekdo mi vola, handsfree nemaje jsem zastavil u jysku a volam nazpatek. dotelefonuju a malem upadnu do auta se mi cpe KURVA (voskliva, dementni vyraz a samozrejme cerna) a hned: "cau, sem na tebe mavala, ale ty si me nevidel" to me vylezly voci z dulku kdyz jsem videl ten zazrak. Hned na to jestli se nechci pomilovat, ze mi to prima udela. Muj argument, ze ma zastavka byla motivovana zcela jinou potrebou nez se ona domniva se ji nezdal dostatecny a tvarila se dost neodbytne... A snazila se me presvedcit tvrzenim, ze jsem hezkej kluk.. po tak pruhledne lzi jsem se zmohl na drobny odpor a od dveri ji vykopnul a zbabele jsem ujel.

Komentář: nemá zastavovat hned vedle oblíbené štace šlapek v Teplicích :)

<a> jak me muze bolet kua zub kterej nemam
<b> uplne normalne... stejne jako muzes platit za neco, co taky nemas

Komentář: realita je krutá

<rob> ale jedu na QIPu ted
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
-!- sharer has quit
-!- sharer has joined
<sharer> sakra

Komentář: Miranda rulez

<Joextr> na hawai pojedu
<Kobi> no, ale hawajanky sou zvyklý na pořádný čůráky
<Joextr> A to já jsem

<Márty> Jdu čumět na nějakou komedii
<Dave> sparta uz dohrala

Komentář: banik - sparta 2:0

<a> já zase zkouknu jakejkoliv film co mi řekneš
<a> aby sme si bylo qit
<b> ok, tak co treba Tight blond takes it to the ass *JOKINGLY*
<a> co to je?
<a> horor?

Komentář: nezkusena :-)

<a> byls na obede?
<b> jj
<a> co sis dal?
<b> pr8
<a> :-) a dobrej?
<b> jj, gr8 :-D
...
<a> tak už jsem taky z5
<b> a dal sis?
<a> k2
<b> ?
<a> k2 bez kosti na divoko!!!
<b> LoL

Komentář: pr8 is gr8

<pepe> Tak jak bylo na horach?
<bart> pro priste si budu pamatovat ze rum patri do cukrovi :D

<a> kdo ten počítač používá a jak dlouho tam ten windows je???
<b> neschovavej se za slovicka, proste se rovnou zeptej jestli taha porno.
<c> ten počítač používaj všichni, kterejm se tamty rozbijou... a asi 6 let
<a> COŽE??? 6 LET STAREJ WINDOWS??? NEVĚŘÍM
<b> 6 LET?!
<c> normální ne?
<a> windows kerej přežil šest let... neuvěřitelné
<b> 6 LET?! Vykopejte Hugha Beavera a reknete mu, ze se na to musi prijit podivat a hned potom Billa Gatese... ten bude taky koukat...

<a> hejj neznáš nějaký ukrajinský tanec
<b> enom cikansky a na to musis umet rychle behat

Komentář: hliník 4ever

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.