Hlášky hodnocené kladně uživatelem „CrazzYdiot“

<a> a proč si byl ve vězení?
<b> protože sem někoho zmlátil
<a> a poučil ses? :D
<b> už si dávám pozor na svědky

<čobol> nevíš kde seženu mafii?
<praso> rusko...

<a> Hoy, nemuzu te najit na Facebooku, ses smazal?
<b> Jo, smazal, protoze mi to lezlo na mozek.
<a> A to se pozna...?
<b> Vcera sedim, koukam na Simpsonovi, pohoda, klidek, na pozadi FB. Najednou ten zvuk, kdyz ti nekdo pise do chatu. Tak se podivam, nic. Za chvili znovu, nic. Tak relog, zase nic. Pritom porad ten zvuk. Tak jsem reinstaloval FireFox... az jsem si zavolal kamose, ze mi to blbne... uvidel jsem venku, jak tam dva hraji tenis. Proto konec s FaceBookem.
<a> Dobre ty :D

Komentář: Kdyz zvuk tenisoveho micku JE tenisovy micek :D

<a> ty vole, bracha se nechal ostrihat!
<b> ten, co vypadal jak jezis?
<a> no, ten. uz nevypada, no...
<b> takze u vas se ted deli doba na pred kristem a po kristu?

<on> já bych si zasloužil
<ona> za co?
<on> myslel sem zasouložil :D
<ona> pořád stejná otázka

<a> AhojMámTakovýProblémVždyKdyžZmáčknuNaKlávesniciMezerníkTakMěToHodíNápovědu.NevíteNěkdoCoStím?
<b> v napovede to neni?

<a> no tak ja uz su uplne vyrizena
<b> co? proč jako?
<a> vybavuju si situaci, jak jsem pred dvema dnama sedela u stolu, sama doma, mela jsem za par minut sraz, takze jsem potrebovala rychle odejit, ve spechu jsem ze stolu vzala spinavej talir, kecup a vibrator, ze vsecko poklidim na svoje misto...
<b> no a?
<a> ted sem nasla v supliku kecup...

<Chlupac> Co všechno máš legálně od Microsoftu?
<Helhem> myš

<a> ježiš moje matka se naučila zase něco...
<b> co?
<a> <Máma> Caw tak co jak bylo ve škole?
<a> <a> Sem dostal 4 ze zemáku a 3 z matiky
<a> <Máma> OmFg ty jsi noob!

<a> Ty vole :D Chtěl jsem se registrovat na tom webu a ono mně to vyhodilo slušnou hlášku :D "Vaše heslo už používá někdo jiný, vyberte si prosím jiné"

Komentář: Ať žijí programátoři :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.