Hlášky hodnocené kladně uživatelem „riwy“

<Phil0> kua jak v gimpu zkonvertuju 1 mb soubor na 0.5 mb ?:)
<JaMa> Phil0: pulku smazes..
<Phil0> ty jsi luma :)

Komentář: penguin.cz@SILCNet

<SORIN> zdar, nemáte někdo lístek na dnešní hokej? :'(
<kejsir> Mám lístek do první řady před naši televizi. Jestli chceš, tak ti ho levně střelím. Jen nevím co na to řekne Lenča.
<SORIN> Tvoje Lenča, nebo moje Lenča?
<kejsir> Asi obě Lenčy :-)
<SORIN> to jo, tak dík
<SORIN> někdy zajdeme na pivo a naše Lenky si zajdou na víno :-)
<kejsir> OK
<kejsir> Když tak nad tím přemýšlím, tak já mám rači vínko a moje Lenča pivko. Že by jsme to zkusili prohodit?
<SORIN> :-D
<SORIN> to nepřichází v úvahu ]:->
<SORIN> sorry, probudila se ve mně žárlivost
<kejsir> však já bych ju taky nikomu nepučil
<SORIN> baby a auta se nepůjčují
<kejsir> auto nemám, tak nepučuju fajfku
<SORIN> :-D
<kejsir> akorát šlukovku (a tu mám dobrou ...)
<SORIN> já mám navíc doma babičku
<SORIN> tu bych Ti půjčit mohl :-)

Komentář: čtvrtfinále extraligy

<Plnt> nj, linuxaci vymrou hlady..
<Plnt> zato windowsaci na infarkt z tech chybovejch hlasek

Komentář: czfree.net

<guliH> euroeff: rikam
<guliH> namountovat mi to de
<guliH> ted resim jak to odomountovat
<guliH> ;)
<DadAN> guliH: profesorka na toto pouziva "reset"

Komentář: #bsd.cz@IRCnet

<DRSON|ntb> a budeme sklonovat
<DRSON|ntb> operator bez operatora
<DRSON|ntb> jako kurva zlodejska :)

Komentář: czfree.net

<loser> dej mi majl
<Schwaizi> na seznamu ho davaj na celej zivot :)
<loser> na tebe vole

Komentář: icq

<EFN~XXX> tywe... ted me to doslo... ja jsem perfektni 3d grafik...
<EFN~XXX> ja udelam prakticky cokoliv v pohledu slepeho cloveka :))

Komentář: Nojo..povzbuzujici veta pro zacinajici 3D Grafiky :]

<maleprase> vcera bylo docela vesele scifi na nove v noci
<maleprase> nedivali ste se?
<griffin^> to jako myslis superstar?

Komentář: #programatori@IRCnet

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<KrCmArIq> ot. 53 z 80 Otazka za 2 body: prostriedok proti moliam ot.c.8908
<saman1> napalm

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.