Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Hi-An“

<vedoucí správy> Z důvodu provedení identifikace elektroměrů v budově soudu ***** **** v pátek 17. 6. 2011 od 7:00 – 8:00 hod. NEZAPÍNEJTE V TOMTO ČASOVÉM ROZMEZÍ VAŠE POČÍTAČE !!!!
<vedoucí správy> Po ukončení prohlídky Vám všem bude rozeslán e-mail, že již můžete PC zapnou a pracovat.

<mluvící prdel> Já jsem tě v ICQ přejmenovala na :*Sluníčko*:. A jak jsem pojmenovaná u tebe?
<Slighter> to je tajemství :)

<a> hmm, státnice.... to slovo má v sobě ukryté svůj průběh - budu tam STÁT, neříkat NIC a na otázky odpovídat Eeeee :)

<ona> miláčku, roste mi bříško.. může to být, že jsem těhotná?
<on> nj, já dokonce vím, kdo je otcem :)
<ona> kdo?
<on> KFC

<a> Pamatují si jak tenkrát <c> zaperlil :D
<b> jak? :D
<a> No, my jsme měli docela fajnového kantora na fyziku.
<a> A jelikož to byl "obětavý" člověk který rád vysvětlil látku žákům co jí naprosto nechápou tak po skončení jeho proslovu pronesl větu "Notak, když něčemu nerozumíte, ptejte se. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědí"
<a> Tak <c> využil momentu a nadšeně zvedl ruku.
<a> Po vyvolání z něj vypadlo "Pane učiteli, když dam nohy na koleje a ruce na vodivé dráty, pojedu jako tramvaj?"

Komentář: Prý nepojede...

<a> hale jak v přírodě poznám kde je jih?
<b> Podle orientace solárních elektráren

<a> zejtra na tu opravku z AJ a uzavřel sem sám se sebou takovou sázku :)
<b> o co jde?
<a> hodlám 15min. odpovídat na otázku "can you briefly introduce yourself, please?"
<a> to mi pak musí dát i kdyby nechtěla :)
<b> a nebo taky ne, protože nerozumíš slovu briefly :D

Komentář: briefly - stručně

<Alex> tak co, chlapci, jak se učíte?
<Klaus> Blbě, zejtra asi nedávačka.
<RUR> Taktéž, Damohorák bude čumět, co mu tam vymyslim:-D
<Alex> tak to vás asi potěšim...Damohorák je nemocnej a zejtra nezkouší.
<Gabča> To dáte...
<RUR> Cože???!!!UAHHH, voodoo zabraloooo!!! PIVOOO!!!! Zulu?
<Klaus> Jo.
-!- <RUR> has quit
-!- <Klaus> has quit
<Alex> kdyby si kreténi chvilku počkali, tak bych jim řekl, že místo Damohoráka zkouší Stejskal.
<Gabča> :-D Nechceš jim to napsat?
<Alex> dáme jim antistresový dvě hodinky, pak jim to napíšeš. Já nemůžu:-D

Komentář: zkouška z výběrového předmětu

<a> Prosím tě, píši sloh, a teď si nejsem jistý, jak se píše (I)nternet, jestli s malým nebo s velkým?
<b> Podle mě s měkkým ne?

<a> Neuveritelny!Na Pavlaku je smecka 12 revizoru a vsichni maj cerny adidasky,az na jednoho, kterej ma sandalky(samozrejme s ponozkama)
<b> ...typuju ho na vudce...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.