Hlášky hodnocené kladně uživatelem „scarlaxx“

<a> ale oni tam maju neake cudne windowsi
<b> Ako cudne?
<a> no tak napr. namiesto "start" je tam pismeno "K" a ked na neho kliknem vyskoci mi start, ale na kraji je napisane "KDE?" a neiake cisla

Komentář: KDE je Windows?

<a> taky je u vas takova bourka??
<Hroznys> Jo je.
<a> je to super adrenalin, nemít na baraku hromosvod a nevypnout pc
<Hroznys> Vy nemáte hromosvod? Tak to je fakt hazard, nikdy nevíš kdy do tebe trefí blesk a máš komp odepsanej.
<a> to sou keci
-!- a has left

Komentář: No kdo ví...

<Ashen> Kurva! Si ctu lamera a tam nejaky typek ze mu prasklo pivo v mrazaku....
<Ashen> tak si vzpomenu ze mam od vcerejska pivo v mrazaku
<Ashen> a hadej co ;o)

Komentář: tohle proste nasere...

<a> Hele, jak je "Nejlepší přítel člověka" na 3pismena?
<b> PDA?

Komentář: Modernizace

<a> Dražsí routery mají záložku "basic networking", levnější jsou touto záložkou ;-)

Komentář: Není nad kvalitu

<a> Pudes dneska do skoly?
<b> Nevim, ale asi jo, a ty?
<a> Moc se mi nechce, kdyztak az prestane prset
<b> ?
<a> kdyby zaclo :D

<marv12> Vsetci mi hovoria ze hram velmi dobre. Ale na serveroch si ma nikto nevsima aj tam si mi darieva ale aj tam nemam niekedy svoje dni. Poradte mi ako sa mam PRESADIT ?
<guru> marv12: kup si vacsi kvetinac a 5kg hliny a presad sa (najlepsie na balkone :P)

Komentář: Tak toto ma zabilo

<Dylen> caw
<..:Big Noob:..> no nazdar
<..:Big Noob:..> Já myslel,že tě mám v ignored :-)
<..:Big Noob:..> Chybička
<..:Big Noob:..> Moment..

Komentář: Zmatek v CL

<AAnnuullkkaa> a od koho víš jak sem odmaturovala?
<pNx> dneska se mi o tobě zdál sen
<AAnnuullkkaa> a zdálo se ti jak sem teda odmaturovala?
<pNx> Ne, jak sem tě ojel na WC.

<Nebezpecna_sit> jestli bude zítra fyzika, tak píšem.
<Amai> já to už taky čuměla... a jelikož neumím ani ty komplexní čísla, tak jsem v prdeli úplně a je to už jedno, ne? :)
<Nebezpecna_sit> nj, takže na všechno kašlem :)
<Amai> jj
<Amai> hele, já nevím jak mým rodičům, ale mně jsou ty známky šumafuk.
<Amai> na nic je zásadně potřebovat nebudu. takže to kašlu. a moji rodiče budou muset zklidnit hormona. jsou důležitéjší věci... třeba Diablo II :o)

Komentář: studentky GFPVM a diskuze o jejich prioritách

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.