Hlášky hodnocené kladně uživatelem „petya“

<a> to je šmejd von má laborku s Europou a neřekne to
<a> lol
<b> to je blbecek
<b> rekni, ze vypalime naky porno novy :)
<a> jestli tohle nezabere tak už fuck nevim
...
<a> tak to máme
<a> porno zabere vždycky

Komentář: Jedno .avi vládne všem...

-!- a has joined
<a> cus, prosim te, nevis co to je, dal jsem ctrl,alt,delete a bezi tam nejaky program: svchost.exe
<b> ty woe rychle to zabi
<b> to je virus
-!- a has quit

Komentář: lamka online :)

<Melir> roorah myslis si, ze zivot stoji za picu? ze uz to lepsi nebude? ze si za tu picu muzeme sami? ze nas trapi osud? ze je veresova pizda? ze jsem kokot?
<roorah> Melir: ano. ne. ano. ano. ano. ano.

<Riol> LOOOL ze maturita!
<Riol> omg!
<Riol> to ste nezazily..
<Riol> riaditelka zavrela predsedou z druhych skvol do riaditelne s chlebickami , a povedala sekretarke nech ide povedat skusajucim nech radia ako sa len da..
<Riol> a privolala este par ucitelou nech radia viacerim naraza
<Riol> a teraz sa predsednicka zmyslela ze ide na kontrolu..
<Riol> akoze konec.. asistentka sa rozbehla okolo do tried a zakricala ze IDEEEE, vseci profaci co tam nemali byt sa schovali na zachod!
<mthv_work> lol
<Riol> akoze toto je uplny konec. sa tu skoro valam po zemi :D

Komentář: slovenske skolstvo

<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
<iHLA> na tomto kanale je samy imbecilny cech !
-!- iHLA has quit [Excess Flood]
<Lordicek> ja sem z moravy me to neva
<Lordicek> :)

<a> isiel by si von keby isiel Jero a ja?
<b> nie
<a> pozri sa z okna, vidis to pekne pocasie, ako mozes byt vo vnutri?
<b> sak vidim
<b> svieti mi do monitora

Komentář: miluje svoj PC

<a> Cauky co ty vlastně máš? :-) Wokna nebo Tučňáky?
<b> Di doprdele, mám křečka....

Komentář: Sladké začátky :D

<Oalarydy> hj
<Oalarydy> umíš integrály parciálních zlomku pomocí eulerovy substituce?
<Temerek> jo...co by jsi potřeboval?
<Oalarydy> integral z: x / [(x + 1) *odmocnina(1 - x - x^2)]
<Temerek> měl jsem 5piv...teď umím všechno....

Komentář: matematika na ICQ tesne před půlnocí

<jituska> Lubanku...jsi do me udelanej?
<sprinkler> jeste ne

Komentář: Láska prochazi podbřiškem...

<a> ahoj
<b> zdar
<a> jsi pod vlivem?
<b> kua, jak to na tech 4 pismenkach poznas? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.