Hlášky hodnocené kladně uživatelem „scarlaxx“

<htd> sem v datartu hledal zehlicky
<htd> pod domaci spotrebice > zehlicky > naparovaci
<MKP> este by bylo co le jake pak s tim medle...
<MKP> nasel?
<htd> naslo to 2 mixery a 1 odstavnovac
<MKP> :D :D

Komentář: vime co chcete koupit

<ScH0ll_kIll3r> hledam drivery
<ScH0ll_kIll3r> na dock
<ScH0ll_kIll3r> omg pes se byl zvazit, wtf???
<Mr.Sten> ? :-D
<ScH0ll_kIll3r> normalne vlez na vahu zvazil se a koukl se na cidlo azase sel pryc
<Mr.Sten> hh
<Mr.Sten> odkoukany od mamy ne??? :-D
<ScH0ll_kIll3r> nvm

Komentář: rofl

<darkcraft> hele
<darkcraft> nebudes mi verit co se mi vcera stalo
<darkcraft> byl sem ozralej na rulete
<darkcraft> vsadil jsem 5 000 na sedumnactku (ano jsem idiot)
<darkcraft> a padla 18 :DD

<kabakov> nekdy je zajimave cist nadpisy na seznamu:
<kabakov> Ředitel ČT Janeček dostal další odměnu
<kabakov> Způsobil nehodu a následně se zastřelil
<kabakov> chvili jsem na to cumel nez mi doslo ze se jedna o 2 clanky a ne 1 :-D

<prl> hmmm, uz jsem konecne pochopil ty zencke, ted jsem jedl klobasu a vystriklo mi to az do krku, kdyz jsem do ni kousl, fuj.

Komentář: neni nad vlastni zkusenost...

<a> Mám tu jednoho zákazníka a ten mám adresu Psychiatrická léčebna, oddělení 12A
<a> a není to doktor

Komentář: Telefonica O2

<a> prodam huleni
<b> beres stravenky? :P

Komentář: :)

<Žabka> sak od bejka neni samice kobyla nebo jo?

Komentář: Co měla ta holka z přírodopisu???

<Davpe> ty voe, chtel jsem si najit nejake knizky o Apache a naslo mi to Karla Maye...

Komentář: ...a vsichni indiani byli redirectovani do rezervaci

<on> To chce nějakou akci...
<ona> Nqapř.?
<on> Já nevím...
<ona> hmmm...
<on> Něco vymysli... vy ženské jste prý kreativní...
<ona> Nemyslím si...
<on> Já taky ne...

Komentář: Šovinista

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.