Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Martincz“

<typosxxx11z> ahoj,neznate nekdo nejakouhru kde si muzu postavit poradnej dum a pestoat travu vykradat obchody a tak ..nemusi bejt nejaka extra dobra

<Shady> sem byl si koupit naky hadry...a jak sem byl v tom obchodnim centru tak sem si tam v JRC koupil mediaval total war 2 abych nemusel crackovat ruzny ty ochrany atd vid :D
tak sem si to privez domu..cpu tam ten seriak pri instalaci..o ono to nejde...
tak sem ho zkousel zadat asi 5x...uplne mooc nasranej...a proste to porad nechtelo vzit
tak sem jim nasranej psal emaily do CD projektu(vydavatelstvi) i do toho JRC at to koukaj nejak vyresit proste..
<Shady> mno tak sem si to cracknul vid a rikam si to je v pici sem dal 1000 za manual a mapu pac se na me urcite vyserou v tom JRC a CDP
<Shady> no a druhej den koukam na emaily a z toho CD projektu mi prislo.
vazeny pane,cislo ktere ste zadaval z karty u hry neni seriove cislo hry ale cislo na registraci na nase stranky
<Shady> seriove cislo je na zadni strane manualu hry :-$
<Shady> ja sem tam celou dobu psal jiny cislo..no sem byl za malyho dmnta :D :D

Komentář: i muži mají své dny

<K> ježiši oni to zabalili do toaletního papíru!!!
<J> to je normalka:)
<J> musis to dat do neceho v cem se to neposere

Komentář: Zasilka z eshopu..

<a> jak se do toho nastaveni dostanu?
<b> asi kliknutím na slovo nastavení v menu?
<a> asi jo....
<a> diky
<a> si genius....

Komentář: No su génius:D

<Ethaniel> poradte nejakou gamesu? uz nevim co parit
<compman> Ethaniel: The Life :)
<Ethaniel> compman: co to?
<compman> takova super hra
<compman> ani stahovat nemusis
<compman> staci vypnout PC
<Ethaniel> compman: o cem?
<Ethaniel> compman: neni to neco jako Sims?
<compman> ne
<compman> je to lepsi
<compman> :)
<Ethaniel> compman: takze to je na ten stejny zpusob?
<compman> Ethaniel: jop ..
<compman> ale vice drastictejsi
<Ethaniel> compman: to me moc nebere
<compman> a restart se neprovadi moc dobre
<compman> ale zase to ma docela dost moznosti ..
<compman> Ethaniel: jo nasel jsem tu recenzi :) http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/s/recenzenasvet.html
<compman> fakt solidni gamesa ...
<Ethaniel> compman: tak uz vim o co jde,mozna to stoji zato
<Ethaniel> compman: dikec

Komentář: jak je mozne, ze tak stara hra ma tak dobrou grafiku?

<a> take trpis nedostatkem sexu?
<b> trpim nedostatkem slecny a to implikuje nedostatek sexu
<a> a nejakou slecnu mas a ona nema cas nebo ani zadnou nemas?
<b> ani zadnou nemam
<b> a zastavam pravidlo, ze sex by mel byt aspon symetricka relace..
<b> ...tranzitivni byt nemusi ale mohla by
<b> a pak kdyz je clovek vybiravy to dopada ze sex je jen reflexivni..:(

Komentář: ze by informatik?

<a> Až dovolej to registrovaný partnerství, tak si veymu sám sebe.
<a> Jsem fajn hospodyňka.
<a> Peru si, žehlím si.
<a> A sex budu mít kdy budu chtít.
<b> můžu tohle přeposlat všem mým přátelům?

Komentář: ICQ

<a> to mam hledat pres ten prog??
<b> ne... napiš to na papír... a dej ježíškovi za okno hele:-D :-D :-D :-D

<kepac> tj moc :D
<kepac> tatika sere ze mu jedna ryba ozira rostliny
<kepac> tak sedi u akvarka a dycky jak se priblizi k zelenemu
<kepac> veme jakysi klacik a honi tu rybu po akvarku :))
<kepac> to je moc...
<ajda> :DDD

Komentář: #alkep@irc.nomi.cz

<Melkor_Nemesis> Blondýnce procházející se v parku zvoní mobil: - "Ahoj mami, jak víš, kde jsem?"
<Andílek> to nechapu...
<Melkor_Nemesis> hehe :-)
<Melkor_Nemesis> nejsi blondyna?:-)
<Andílek> jsem ale nechapu to

Komentář: LOL :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.