Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<Rush> :D :D :D
<Gabca> co je?
<Rush> Ale,ted dojel otec a vypadal celkem nasrane :D
<Gabca> Proc,cos zase provedl?
<Rush> Mno on chtel odhlasit auto a po me chtel adresu pojistovny...
<Gabca> a dal?
<Rush> ja si jaksi splet pismenko :D misto www.uniqa.cz jsem zadal www.unica.cz a dal mu adresu :D

Komentář: uniqa:pojistovna...unica:centrum pro lecbu neplodnosti

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<lucka> ahoj jsi tady veskole?
<šáša> jj
<lucka> a jsi tu autem?
<šáša> jo procpak?
<lucka> asi mi shori barak. mama odjela do HK a nechala doma zapnutou kulmu. nemoh bys me tam hodit?
<šáša> a co tata?
<lucka> ten je v praci a drzi pohotovost takze nemuze
<šáša> a kde dela?
<lucka> profesionalniho hasice

Komentář: to by se mohlo hodit :))

<a> V tom, že se učíš každej den Tě obdivuju...ale já prostě mam hokej a potom mam důležitější věci, než školu :)
<Evička> ooo důležitější?jaký pak?hm?
<a> Tak je toho moc, třeba PS2, PSP, PC, TV, EVA
<Evička> co to je EVA??
<a> Ty :)

<a> Asi začnu dělat to, co mi učitel řekne :(
<b> proč?!
<a> Řekl, že jestli budu dělat bordel, tak mi nedá dutku, ale zničí mi vesnici :(

Komentář: Učitel ví, jak na to

<a> Nemate nekdo PA na rapidshare.com ?
<b> co je to PA?
<a> placeny ucet :)
<a> TEN MÁM NA http://***.net
<a> potrebuju na rapida :(
<b> AHA A CO HLEDÁŠ ZA FILM
<a> nehledam film, ten bych si stahl jinde, hledam novou ROMku pro svuj telefon :D
<c> jed tramvají a ROMka si tvůj telefon najde sama :D

<a> hale, můžeš zajít? Něco potřebuju.
<b> ok, za chvilku jsem tam.
...
<a> mohl bys ještě zajít?
<b> seru na tebe, chodit ti rozsvěcet a zhasínat nebudu!!!

Komentář: Aneb večer na koleji ;-)

<a> co to je tam venku?
<b> to je svět...

<a> PORAĎTE NĚKDO!!! mám tu soubor, co se tváří jako OMG ( jestli to vůbec existuje) a nejde v ničem přehrát. kdysi šel ve win media player, ale ted už ani to ne...:/
<a> přípdně jestli z toho jde nějak udělat avi
<b> na OMG zkus jedině WTF Player :-)

Komentář: OGM...

<a> Zrovna jsem nainstaloval jedné luxusní babě to nové Ubuntu 9.10 ...
<b> hmmm a jak vypadá?
<a> Tak grafika pořád při starém, jen nový splash ... ale při instalaci jsem nemusel ani otevírat terminál vše fungovalo jak má, zvuk, dokonce i mikrofon, ovladače na grafiku bez problému.... Linux začíná být čím dál tím víc User Friendly..
<b> ...
<a> ... tys asi myslel tu babu že?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.