Hlášky hodnocené kladně uživatelem „riwy“

<a> kdyby to nebylo tak slozity tak by to bylo lehci podle me

Komentář: dobrej logik xD

<ona> Dobrý den, mohu se zeptat zda píši panu Michalovi?
<on> hej děláš si srandu nebo po mě jdou už i tvoji rodiče?
<on> to bude nedorozumění, já nejsem otec jejího dítěte...
<on> a vím to určitě ještě sem s ni totiž nespal...
<ona> :-D
<ona> tak takovou odpověd sem nečekala :-D
<on> už sem se lekl kurna :-D

Komentář: lekl sem se :-D

<Dude> ale potom co si odešel, tak tam přišel borec co mě masil ještě víc a měl ještě lepší nick než ty
<Tomano> Análtrh Maximus?
<Dude> wtf?!
<Tomano> Já nikam neodešel, jen sem se přejmenoval :))
<Dude> čuráááákůůůůůů!!!

<a> sme nejlepší kámoši a chodíme s holkama co sou nejlepší kámošky mg
<b> njn
<a> dáme čtyřku???
<b> ne!!! ale určitě si to představuješ taky co???
<a> jj... akorát ty tam nějak nejseš

Komentář: zmetek :-)

<a> Víš jaká budou má poslední slova před smrtí?
<b> Jdu off, čau.
<a> Přesně ta...

<a> pomoz mi vymyslet nejakej atraktivni nadpis na clanek o Krkonosich
<a> proste treba "Rusko - zeme neomezenych moznosti", tak nejak bych to potreboval s Krkonosema
<b> Krkonose - lyzovani drazsi nez v Alpach

<a> Už jsem ti říkala, jak je můj tatík inteligentní? :D
<b> No, co zase udělal?
<a> Jsem za ním šla, jestli neví, kde je ovladač od DVD, že si bez něj nezapnu titulky... on, že ne, ať ho neotravuju, že se zrovna dívá na fotbal. Nakonec se naštval, vstal z gauče a začal prohledávat skříň. Nic nenašel, tak odešel za hlasitýho nadávání do ložnice zčekovat druhou. Já jsem šla k té první, sáhla do prvního šuplíku, kde, jak jsem si myslela, samozřejmě ovladač byl, a šla za taťkem... mezi dveřma se ho ptám "Hledáš pořád?" a ona na mě naštvaně "Jo!", tak mu ukážu ten ovladač a ironicky říkám "Tak kdyby něco, vypadá asi takhle". Za čtvrt hodiny jdu kolem a vidím, že se tatík ještě pořád hrabe ve skříni. Tak se ho ptám, co dělá a on "Co asi, furt hledám, ten tvůj zku*venej ovladač" :D

<a> hele jak mam usušit klavesnici to musim vyndat čudlíky který sem polil?
<b> jak to mam k*rva vedet ja to nechal vzdycky polity
<a> už sem vyn_ al... to pismenko co chybí
<b> :D
<a> kubá
<a> kunbáá!!!
<a> winlál čoliky, nwm kám pátřij
<b> :D :D :D

Komentář: vyndal skoro všechnjo z levý části klávesnice xD

<Kudla> Kua me mlade praskla voda!!!
<Pretrix> To chce instalatera.
<Mario> ?

<a> prvni tejden letnaku a uz sem mohl dostat zapocet
<b> rofl, jakto?
<a> prednasejici na predmetu GPS rikal: "No a zapocet bude probihat tak, ze vam dam do ruky GPSku, sednu si do nejaky hospody a vy me budete muset najit."
<a> zasli sme dopoledne s kamosema na jedno a hadej kdo tam nesedi:P
<a> ale prej mi to neuzna

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.