Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zelvi“

<Moki> něco mě prozvonilo
<Doug> wuu
<Doug> moki nezoufej, zamrdáš si!
<Moki> koukám. a s tvojí holkou

<Polo> na televizi se zasadne nedivam :-)
<Sanchez> no já už teď taky moc ne
<Sanchez> dneska jsem k tomu došel a nevěděl jsem který ovladač je od čeho
<Sanchez> navíc mám svoji hrdost, takže jsem matku o zapnutí televize nepožádal a šel jsem dál programovat
<Sanchez> zítra budu muset provést partyzánskou akci, při které zjistím který ovladač používá otec 8-)

Komentář: Dva programátoři :-D

<Koty> Dneska mi kámoš v busu říkal, jak si jeho spolužák přeložil papír, napsal na něho AFK, postavil ho na stůl a usnul v hodině :D

Komentář: no comment

<on> už vim co chci k vánocům :-)
<ona> copak brouku?
<on> nějakou šlapku
<ona> ty si fakt kokot
-!- ona has quit
<on> ale počkej... já myslel k bubnům

<a> to je hezka vec ty podmineny reflexy...
<a> predelavam si rozlozeni ikon na plose...
<a> a kdyz sem byl s dilem spokojenej tak sem zmackl ctrl+s

<a> kde hrajes wow
<a> si konecne koupim notebook, dostanu prachy
<a> ctvrt roku mam sedet na kriplkáře
<b> co si delal
<a> mě postřelili
<a> pistolej na prasata
<a> vozralej reznik
<a> mu spadla na zem
<b> rofl
<b> to si delas prdel
<a> ne

Komentář: fakt nedelal

<a> proc me zadna holka nechce kdyz mam tak rychle pripojeni?
<b> protoze oni to radsej pomalsie a dlhsie

<Necronius> ve Falloutu 3 je jeden úkol, kde máš odpálit atomovku a japonci tenhle úkol z tý hry vyřadili, aby se to mohlo u nich prodávat... kvůli Hirošimě
<jasmeena> ‎citlivky, my taky hrajem hry za nácky, ikdyž nás hromadně vraždili
<Necronius> to je fakt, to by těch her moc nezbylo, kdyby je všechny zakázi
<jasmeena> pak bys nemohl hrát ani windowsovský miny, víš kolik nevinných dětí šlápne na minu a urve jim to nohu?!
<Necronius> to bysme ani nemohli zapnout windows... víš kolik lidí se zabilo pádem z okna?!

<a> prosimtě jedno mi vysvětli. Sestavil sis sám počítač, nepouživáš ICQ, ale qip. Nemáš IE, ale Operu. Na práci se soubory používáš Total Commander. Když si chceš něco sehnat tak se koukneš na warforum. Když chceš něco zjistit koukneš se na google. Používáš XP a ne Vista. Tak proč proboha píšeš to posr*ný "w" místo normálního "v"?

Komentář: no ty woe

<Smíšek> Tu máme jednu kolegyni a ona tu dělá s přítelem a ted ji někdo dává do počítače hry a dal jim tam Call of duty, a místo toho mi řekla že tam má hru Color of beauty

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.