Hlášky hodnocené kladně uživatelem „11wizards“

<Ona> Máš nějaký koníčky?
<On> Jen trojský :/

<a> já jsem měl třeba morče
<b> To jsem měla taky, ale proti potkanům je to něco jiného. Potkani ti prostě nevydrží chvíli v klidu. Někdy bych je potřebovala nějak uspat, nevíš jak na to? :)
<a> nevydrží vám myš v klidu? použijte kyanidu! stačí jedna či dvě kapky, už jí zpomalujou tlapky. a po třetí kapce, spinká myška sladce.
<b> Že jsem se ptala...

<a> Že můj strejda nechce nic vyhazovat, to jsem věděl.
<a> Ale že při úklidu jeho sklepa najdu na poličce spoustu žárovek v krabičkách, přičemž na víc než půlce krabiček je nalepená cedulka "Prasklá", to jsem nečekal..

<a> čéče, doslechl jsem se, že máte na patře nového opraváře kopírek! který kvůli opravě klidně nasadí své vlastní zdraví!
<b> no to je opravdu sranda, jsem rád, že jsem vás pobavil, ale ta ruka fakt docela bolí!
<a> tak promin no.. proč jsi tam strkal ty ruce??
<b> proč? kopírka hlásila zásek, nechtělo se mně čekat na ajťáka, který by dolezl při dobré vůli za hodinu.. tak jsem to zkusil opravit sám..
<a> aha.. byl to aspoň důležitý dokument, když tě to skoro stálo prsty?
<b> no, BOZP...

Komentář: BOZP = bezpečnost a ochrana zdraví při práci

<a> Na dnešku je něco kardinálně špatně...
<b> Heh.. A na to jsi přišel kdy?
<a> Abych pravdu řekl, tak přesně v okamžiku, kdy mě neprobudila v 10:30 moje mladá pomocí polibku, ale v 7:30 kriminální policie Náchod pomocí zvonku u dveří...

<a> Eva a Vašek - Cappucino
<b> Hej lidi žádná sláva, ale 100% lepší než Tokio Hotel !!!!
<c> To je jako říkat, že uhořet je lepší, než se utopit.

<a> Česko že je sovobodná země? To těžko!
<b> Co máš sakra proti sovám?

<a> včera mě srazilo auto, hned po tom, co jsem odešel...
<b> fakt?? a není ti něco?
<a> no jsem trochu polámanej
<a> mám díru v noze, pár spálenin, odřenin a bolí mě kotník
<a> udělal jsem dva kotrmelce i s kolem a urval jsem si šlapku
<a> a víš, co je na tom všem nejhorší?
<b> ne?
<a> to auto bylo zaparkovaný...

23:59 <a> za chvíli bude zítra
00:00 <b> to si říkal už včera

<cwapa> krom toho bych si měl uklidit pokoj
<BlastFX> nečekal jsem, že zrovna od tebe tuhle větu někdy uslyším :D
<cwapa> já jsem tak nečekal, že to někdy řeknu, ale dostalo se to do fáze, kdy při přecházení pokoje mám spíš pocit, že hraju minesweepera…

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 24 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.