Hlášky hodnocené kladně uživatelem „scarlaxx“

<darkcraft> sem sel po tme domu a chtelo se mi strasne na hajzl ne, tak si rikam tady naky auto uz to nevydrzim tak sem se za nej schoval a zacal chcat a najednou se na tom aute rozsvitili majacky.. :)
<darkcraft> jeste ze nemeli stahnuty okynko xD

Komentář: Ponauceni: nechcat na tuzemske auta!

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<S23> lol
<S23> ted sem netusil:
<S23> dam 92 - 46
<S23> na kalkulacce
<S23> vidim 46, tak si rikam, nemack sem enter
<S23> zmacknu a nula a rikam si blbost
<S23> pri druhym vypoctu mi to doslo

<a> ja chci mrdat :-D :-D
<b> ti to nestacilo vcera?
<b> teda dneska vlastne :-D
<a> mno :-D
<a> Uz bych nejraci furt :-))
<b> zavislaku :-D... proto nefetuju nekourim nepiju a nemrdam... abych nebyl zavislak :-D
<b> jediny co sem posral ze sem zacal parit :-D

Komentář: kazdej ma rad to svoje :)

<a> hele ale dneska haluz jak svině... jsem zrovna vstával (u projevu pana prezidenta :-D) a zvonili nějaký dva cikáni, prej ať jim otec dá rezervu k favoritovi, že píchli někde u lesa, a že ji zejtra přivezou zpět :-D
<b> hmm... kdo byl ten najivní? :D
<a> otec je poslal obezřetně do prdele...
<a> ale mám strach o psa... mlsně se na něj dívali skrz vrata :(

Komentář: Labrador - 35 kilo...

<amalka> pouzivas linux?
<ptc> to je ta hra s tymi tucniakmi?
<amalka> :D

<a> jezis
<b> ten uz je skoro 2000 let mrtvej
<a> jj diky bohu

Komentář: černej humor

<a> Mažeš cookies?
<b> Jo marmeládou

Komentář: ICQ

<a> posli obrazek :D
<b> jde to poslat pres kopete, asi ne, co?
<b> tak na e-mail?
<a> zkus odkaz radeji...
<b> pocky jak co?
<b> file:///home/mirek/Desktop/a_co_ted.png

Komentář: doufám, že šlo o momentální pomatení smyslů :o)

<Makika> Vše nej k svátku
<Dj.D.a.v.e> díky, aj tobě

Komentář: debilita xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.