Hlášky hodnocené kladně uživatelem „besanek“

<a> ty mas vzdy taky hlboky pohlad, ako keby si chcel povedat milion veci naraz... :D
<b> Hej?
<b> Lebo mne ide v hlave iba : sex sex sex sex ...
<b> A sa to stale opakuje :D
<b> Asi mam zahlteny server :D
<b> Napadli ma pubertalni DoSaci :D
<a> lol :D

<taxator> Nyni je v roomu historicky maximalni pocet uzivatelu: 46
<Navara> to je poprve, co byl soucasti hlaseni navod na pripojeni do chatu :)
<aquarius> Navara: mozna i naposled ;)

<on> chci si tě vzít
<ona> a to mi píšeš po ICQ??
<on> nevměšuj se, chci si vzít tvůj comp

<hondza> jake to je, zit bez pismene P? :)
<miko> na icu

Komentář: IRC & selhání hardware ;)

<a> <Cheeky16> co znamena to <>
<b> to znamena nerovna se, co za tim vsichni hledate nejakou tu prasarnu?

Komentář: Radši nekomentovat :D

<a> zdar, chci se jen pochlubit, spravil jsem Windows
<b> reinstall?

<offspring> kdo jsi a co chceš?
<naruziva trinactka> haadej!!! !-)
<offspring> nebudu. nechce se mi
<naruziva trinactka> tak ty neces wedet kdo sem??
<offspring> ne
<naruziva trinactka> a ploooč?
<offspring> do piče kurva nech me uz napokoji ty kravo nedomrdana. jestli si chces zasoustat tak zkus otravovat nekoho jinyho nebo si vyhon svou holou musli. neskutecne me sere tvuj nick, vek, tvuj pokurvenej radoby drsnej jazyk. ses asi hodne velka skejtacka a dost hulis ale di si nekam vychlastat tlamu jabkovou "vodkou" a dej mi pokoj! a predtim nez si dneska pichnes piko mrkni se jestli nemas ukol do prvouky!
-!- naruziva trinactka has quit

Komentář: kupte detem pocitace

<a> a na co že to chodiš?
<b> na volejbal
<a> to je to divné přes tu siť?

Komentář: Někdo neví co je volejbal...

<Magician> co to tu smrdi?
<Rencol> nic, bytem voni ponozky
<Magician> blbost, ty jsou na balkone a je kolem nich vysoka koncentrace much
<Rencol> mrtvych?
<Magician> jo

Komentář: ponozky stoji v rohu :D

<eminem> helfnes mi pls?
<Gangy> ?
<eminem> nepoznas nejaky dobry hackersky program?
<Gangy> ROFL
<Gangy> piss of
<eminem> dakujem
<eminem> a nevies kde to zozenem?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.