Hlášky hodnocené kladně uživatelem „scarlaxx“

<casper> jsem prave dostal peknou mrdu
<casper> byl jsem na zachode a umyl jsem si ruce, jenze tam nemame rucniky, tak jsem sel do kuchynky
<casper> a nesvitilo tam svetlo. no a na miste, kde ma 99% inteligeligentne smyslejicich lidi vypinac, my mame zasuvku.
<casper> takze jsem tam hmatnul a ted nesviti svetlo v celym baraku... du to nahodit...
<casper> mam pocit ze mi ruku osoulozil traktor...

Komentář: posledni zhasina :)

<on> jinak ja se radsi libam nez sex...
<ona> tak to jsi prvni kluk co mi to rekl :)
<ona> ja uz myslela ze jste vsichni jen nadrzeny prasata :P
<on> to je dost ze pises, nemas nejaky novy porno na dvd?
<on> sry, vedle :(

Komentář: uz neodepsala :)

<Baghar> fotrik narazil na fotky na rajceti
<Baghar> hej tyvole... prej u vecere... normalne sme se bavili o necem... a najednou z niceho nic povida... hele kdo je to ta holka jak se s ni libas na tech fotkach? :D :D
<wRaith> kterou myslel? :D
<Baghar> no to sem se ho taky zeptal :D
<Baghar> maminka se malem udusila soustem co prave kousala :D
<wRaith> a co ty na to?
<Baghar> no nic...
<Baghar> zamluvil to bracha... on prej... nojo, on se liba i s klukama :D

<a> uz je pozde... asi bych mela jit spat. nechces mi rict na dobrou noc nejaky horor, aby se mi dobře spalo?
<b> uz jsi nekdy vyplnovala danove priznani?

<a> To byl zase den. Jedna nejmenovana od nas ze tridy mela prelozit na hodine anglickeho jazyka nejakej clanek. Kdyz neprelozila ani jednu vetu, zacala se vymlouvat, ze tam jsou samy cizi slova...

Komentář: Ctvrty rocnik gymnazia

<zero-one> brk: cos mel dobrho?
<brk> kupu masa nalozeneho v pivu
<brk> k tomu brambor
<brk> a par piv
<zero-one> brk: ty si zavisly na pivu jako ja na onanii :D
<brk> zero-one: v tom pripade nechci vedet, cos mel na taliri

Komentář: #czech@IRCnet

<a> Otázka na chlapov: Stáva/stalo sa vám, že po nadmernom požití alkoholických nápojov vám nefunguje/nefungoval váš najlepší kamarát? :D
<b> Jak spolu souvisí obsah alkoholu v krvi a fungování počítace?

<a> Čau, hele mám prosbu - potřebuju generátor náhodných čísel - nemáš něco?
<b> 22

<a> ja rict holce co nejmin okate o fotku? :D
<b> ls *.jpg
<a> no jo jenze aby to pochopila :D
<b> dir *.jpg

<Dexter> tahle veta vytrzena z kontextu je zajimava "Zprijemnete si ranni vstavani s originalnim stojankem na vejce"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.