Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Tewet“

<[Little-StrawBerry]> Honzo, nevíš jak se anglicky řekne jahoda?

<a> Jo a jen tak mimochodem, jak bys reagoval kdyby ti prisla sms ve tvaru: "Cau uz dorazily ty stetky ktere jsme objednali tak se stav!"
<b> No asi ze uz mame konecne cim umyvat vodarnu ;)
<a> Super a ted si predstav ze jsi Martina

<a> Všechny ženy mého života se náhle ztratily
<b> Jakto?
<a> Blbej externí disk!!!

Komentář: malé osobní neštěstí

<a> COBYSTE DĚLALI NAMÉM MÍSTĚ? JSEM UŽ ÚPLNĚ NADNĚ :-((( JEŠTĚ ŽE ČERVENCE ODJÍŽDIM NA DNÍ PRYČ
<b> vypnul Caps Lock, zapnul Num Lock a vyčistil mezerník...

<on> myslíš že je dědičné, když někdo nemůže mít děti?
<> co myslíš?

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<a> tak co, překousla tvá mamka že sis koupil tu černou košili?
<b> vypadalo to že jo, když jsem jí řekl že bych v bílé vypadal jako hitman (mám červenou kravatu), tak jen chápavě kývla a odešla
<a> tak to je dobré ne?
<b> no mě spíš překvapilo že věděla kdo je hitman
<a> možná viděla film
<a> nebo ho hrála, co víš :)
<b> blbost, ta je ráda že si prohlídne emaily
<b> no... i když by to vysvětlovalo spoustu věcí
<a> např?
<b> například to že mám kompletně odehranej příběh a přitom jsem ho spustil naposledy při instalaci...

<a> tak jak v práci, dobrý?
<b> na nic, máme málo práce, lidi jezdí jak posraní.

Komentář: <b> je profesionální hasič

<a> zdar, tak jsem dneska sel reklamovat ten novej mobil..
<b> proc, co s nim je?
<a> poskrabanej displej
<b> a co ti rekli?
<a> v kramu fronta jak blazen, kdyz na me konecne dosla rada ukazuju prodavaci skrabanec na displeji, ten na nej koukne, stahne ochrannou folii a rekne: a uz neni poskrabanej...
<b> hehe

<a> se začínám bát jezdit autobusem
<b> jakto?
<a> ráno nastoupím do autobusu, kouknu na řidiče a říkám si: hmm ten nejspíš sotva dokončil autoškolu...sednu si a najednou vidím přes okno plakát: "I VY SE MŮŽETE STÁT DÁRCEM ORGÁNŮ. Veolia Transport"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.