Hlášky hodnocené kladně uživatelem „baik“

<hondza> jake to je, zit bez pismene P? :)
<miko> na icu

Komentář: IRC & selhání hardware ;)

<a> kua mne uz asi jebe
<b> z coho?
<a> zo vsetkeho
<a> hladam nieco v knizke, klasickej papierovej, docitam stranku, chytim mys
<a> a scrolujem dole koleckom a cakam na dalsiu stranku... :-(

Komentář: a to ma byt za 14 dni hotova diplomka...

<a> uz to umis?
<b> ne...
<b> sem se ucil a pak me vzbudil otec..

<offspring> kdo jsi a co chceš?
<naruziva trinactka> haadej!!! !-)
<offspring> nebudu. nechce se mi
<naruziva trinactka> tak ty neces wedet kdo sem??
<offspring> ne
<naruziva trinactka> a ploooč?
<offspring> do piče kurva nech me uz napokoji ty kravo nedomrdana. jestli si chces zasoustat tak zkus otravovat nekoho jinyho nebo si vyhon svou holou musli. neskutecne me sere tvuj nick, vek, tvuj pokurvenej radoby drsnej jazyk. ses asi hodne velka skejtacka a dost hulis ale di si nekam vychlastat tlamu jabkovou "vodkou" a dej mi pokoj! a predtim nez si dneska pichnes piko mrkni se jestli nemas ukol do prvouky!
-!- naruziva trinactka has quit

Komentář: kupte detem pocitace

<eminem> helfnes mi pls?
<Gangy> ?
<eminem> nepoznas nejaky dobry hackersky program?
<Gangy> ROFL
<Gangy> piss of
<eminem> dakujem
<eminem> a nevies kde to zozenem?

<Pa3k_13> dobry den muzu vam tikat??
<Pa3k_13> moje ICQ je 335759***
<Krusty> dobry den, tikej si jak chces, ja mam digitalky a moje ICQ je 163745***

Komentář: tik tak :)

<zub> nyty: a na co bys chcel jit?
<x-only> na pohreb heleny vondrackove
<x-only> pokud se toho kdokoliv z nas dozije

Komentář: #cz@IRCnet

<DjVestigeCZ> Od teď, když budu chtít vyjádřit míru tuposti některých osob, použiji výraz "LEA".
<DjVestigeCZ> Tuhle turbokosmickou píču mít na srazu, tak je to historicky první ženská, který bych rozbil držku.
<DjVestigeCZ> Bože, při mě stojí všichni svatí, že sem na ten MS nevolal, protože mluvit tam s někým tak blbým, jako je ona, tak tam přijedu, nechám si jí zavolat na vrátnici, vypíchnu jí vidličkou oko, a tou dírou tam nacpu 5 kilo modelíny. Aby v tý palici měla něco, co umí aspoň víc přemešlet !!!

Komentář: reklamace xbox360 u Microsoftu

<gr1ff1n> chci pustit photoshop a napisu notepad. spusti se mi notepad, chvili cumim co se to stalo pak pochopim. alt+f4. a zase napisu notepad... :/
<cgod> lol

Komentář: #programatori

<a> do pytle
<b> ??
<a> stahl sem si nejakej program
<a> ten program mel slouzit k tomu,aby skryl jakoukoliv slozku
<a> tak taky fungoval.skryl sem celou svoju slozku na otcovym compu
<a> pak mi ale vyprsela omezena verze toho programu tak sem ho odinstaloval
<b> a ?
<a> no po odinstalovani toho programu ta slozka zustala skryta a ten program uz nende znovu spustit bez placene registrace
<b> lol :D

Komentář: no jo...to špióni :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.