Hlášky hodnocené kladně uživatelem „baik“

<a> potrebujem kamaratke vysvetlit ako u nas leje. mozes jej to priblizit?
<b> kvap... kvap... kvap...
<a> a nejak realnejsie?
<a> ako je to u nas?
<b> kvap kvap kvap kvap kvap kvap

Komentář: Skratka lejak...

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<a> neboj nejsem tak blba jak vipadam

Komentář: Studentka gymnazia nekdy k ranu...

<a> fascnuje me zenska logika
<a> mama vari
<a> tak se ptam
<a> "za jak dlouho to bude?" ona ukaze na hrnec a rekne "knedliky"

<a> problem, jako neodpovida mi průzkumník
<CAMOSSka> tak se s nim nebav

<on> vyzivam nekoho na souboj
<ona> vyzyva se s tvrdym
<on> tebe mozna s tvrdym...

<Davpe> nejsem impotent? normalne mi vstava kdyz ctu treba PHP a MySQL nebo proste jen tak a ted cumim na pekny pecko a nic

<darkcraft> Uz se tesim az te budu osahavat :)
<Paya> nebudes ;)
<Paya> mam pas cudnosti
<darkcraft> mam svarecku :)

Komentář: Poradime si se sebevetsima prekazkama

<Sebastian> Zdarec... to mi nebudes verit
<Oromis> copak?
<Sebastian> Normálně přijdu v noci z práce, v celym bytě tma, že nevidím na krok... tak už rovnou mířík po tmě do postele chrnět
<Sebastian> Tak tam tak lezu a najednou šáhnu na něco chlupatýho... Si říkám, že to je pes, tak pěkně a zvesela to drbu dál.
<Sebastian> Jenže, za chvilku se to začne hejbat a slyším otcův hlas, proč ho budím a co blbnu.
<Oromis> LOOL
<Sebastian> Ty vole, prišel totiž domů a zapad mi napitej do mojí postele. A já ho tam pak drbu v noci za uchem jak nějakou čubu... =D

Komentář: Trapas =D

<a> Ideš na DOD?
<b> daj IP...
<a> omg, den otvorených dverí

Komentář: proste DOD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.